Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Detská autosedačka Cybex Pallas S-fix

321,95 €
Brand: Cybex
Details

Nič nesedí. Všetko je veľmi malé. To sú časté frázy rodičov počas prvých rokov života ich dieťaťa. Detská autosedačka Pallas S-fix vydrží niekoľko rokov: ako autosedačka 2-v-1 je navrhnutá tak; aby rástla spolu s dieťaťom od 9 mesiacov až do 12 rokov. Optimalizovaný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Počas spánku sa o bezpečnosť dieťaťa stará patentovaná naklápacia opierka hlavy; ktorá zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu a pomáha ju udržať v bezpečnej zóne detské autosedačky; čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze. Okrem opierky hlavy zaisťuje zvýšenú bezpečnosť tiež L.S.P. Systém znižujúci silu nárazu z boku.

Nastaviteľný bezpečnostný pult 

Bezpečnostný pult sa dá nastaviť jednou rukou. Optimalizovaný bezpečnostný pult autosedačky Pallas S-fix prešiel celkovým vylepšením funkčnosti pri autonehode a znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Jednoduché ovládanie zaisťuje možnosť nastavenia len jednou rukou. Sila čelného nárazu je prenášaná cez veľkú plochu bezpečnostného pultu a pohlcovaná jeho energiu absorbujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a napomáha výrazne znížiť silu nárazu pri autonehode. Dieťaťu nehrozí zranenie od systému pásov a zároveň sa poskytuje ochrana jeho hlave; krku; ramenám a vnútorným orgánom. Novo navrhnutý; jednou rukou nastaviteľný; bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie dieťaťa prispôsobí jeho telu; ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a v porovnaní s bežných 5-bodovým systémom pásov poskytuje maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze.

3-pozičná naklápacia opierka hlavy

3-pozičná naklápacia opierka hlavy rozumne zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Patentovaná 3-pozičná naklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky; ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. 3-pozičná naklápacia opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšiu a pokojnejšiu cestu.

Integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze

L.S.P. systém autosedačky Pallas S-fix ponúka zvýšenú bezpečnosť pri náraze zboku. V porovnaní s totožnou autosedačkou so zasunutým L.S.P. systémom je sila bočného nárazu nižšia až o 25%

Polohovanie jednou rukou

Dômyselné polohovanie jednou rukou umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Pallas S-fix do spacie pozície.

Autosedačka 2-v-1

Autosedačku Pallas S-fix môžno ľahko premeniť na Solution S-fix. Pallas S-fix sú 2 autosedačky v jednom. Je nastaviteľná podľa veľkosti dieťaťa a je možné ju používať od 9 mesiacov až do 12 rokov. 

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriu je úspešným výrobcom detských autosedačiek; nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky; ktoré sú nielen bezpečné; ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu; sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty; v ktorých sa spája bezpečnosť; dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn; neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti: 

 • jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult
 • patentovaná naklápacia opierka hlavy
 • nastaviteľná lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System)
 • nastavenie do spacej polohy jednou rukou
 • 2 autosedačky v 1
 • systém ISOFIX pre maximálnu stabilitu a bezpečné pripevnenie
 • energiu absorbujúci škrupinanergiu absorbujúci škrupina
 • ventilačný systém poskytuje dieťaťu pohodlnú teplotu aj počas horúcich dní
 • 12-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy
 • extra široký a hlboký sedák pre pohodlné cestovanie
 • farba: béžová; čierna; ružová; sivá; červená; modrá

Technické parametre:

 • rpzmery: 430x500x685 mm (dĺžkaxšírkaxvýška) 
 • váha: 10 kg
 • váhová skupina: 9-36 kg (cca 9 mesiacov až do 12 rokov)
 • látkové poťahy sa dajú prať na 30°
More Information
Viac informácií
Brand Cybex
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Detská autosedačka Cybex Pallas S-fix