Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Detská autosedačka Cybex Solution M-Fix

170,95 €
Brand: Cybex
Details

Autosedačka Cybex Solution M-Fix zaisťuje optimálnu ochranu pre staršie deti. Ak chcete dieťa bezpečne previezť autom do cieľa; je táto autosedačka top voľbou; lebo spĺňa  bezpečnostné štandardy a má skvelé hodnotenia od užívateľov. Najnovší člen úspešnej série autosedačiek Solution vyniká mnohými inovatívnymi funkciami v oblasti bezpečnosti a pohodlia. Autosedačka Cybex Solution M-Fix je vhodná od 15 do 36 kg (od asi 3 do 12 rokov). 

Najdôležitejším bezpečnostným prvkom autosedačiek Solution je patentovaná Cybex naklápacia opierka hlavy. Tá pohotovo zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Individuálne nastaviteľná lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System Plus) zaisťuje najvyššiu úroveň bezpečia a pohodlia. Isofix Connect System vylepšuje stabilitu a bezpečnosť autosedačky. Autosedačka je vhodná aj pre autá bez pripojenia Isofix. 

3-pozičná sklápacia opierka hlavy

3-pozičná sklápacia opierka hlavy pohotovo zabraňuje prepadnutiu hlavy dopredu počas spánku. Patentovaná sklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia prezieravo posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava v bezpečnej zóne autosedačky; ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. 3-pozičná sklápacia opierka hlavy ponúka ak pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšiu a pokojnejšiu cestu.  

Individuálne nastaviteľná lineárna ochrana pri bočnom náraze

Individuálne nastaviteľná lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System Plus) absorbuje energiu nárazu; vzniknutú pri nehode; vo veľmi skorej fáze. Sila bočného nárazu je systematicky absorbovaná individuálne nastaviteľnými bočnými chráničmi a chráničmi ramien a hlavy. V rovnakej chvíli je kinetická energia tela; spôsobená nárazom; ihneď absorbovaná a hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. LSP chrániče sa dajú individuálne nastaviť podľa interiéru auta. 

Optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu

Optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu udržuje pohodlnú telesnú teplotu. Integrovaný ventilačný systém napomáha udržať pohodlnú telesnú teplotu aj počas horúcich letných dní. Ďalším pohodlným prvkom autosedačky Solution M-Fix je systém ventilačných kanálov; ktoré vedú skrz opierku chrbta a sedák. Vďaka tomu je zaistená pohodlná teplota počas sedenia aj počas letných dní. 

12-pozične výškovo nastaviteľná opierka hlavy

Pohodlná ochrana rastie spolu s dieťaťom. 12-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy sa dokonale prispôsobí a zaistí maximum bezpečia. 12-pozičné nastavenie výšky umožňuje rast autosedačky spoločne s dieťaťom a extrémne dlhú použiteľnosť. Hlavové chrániče rastú podľa potreby priestoru dieťaťa. 

Pripojenie Isofix

Isofix zaistí viac bezpečia a stability. Isofix Connect System ponúka vylepšenú bezpečnosť; stabilitu a jednoduchú inštaláciu jedným cvaknutím. Konektory autosedačky sa jednoducho zachytia k Isofix záchytným bodom v aute. Konektory sa dajú jednoducho zložiť; vďaka čomu sa dá autosedačka používať aj v autách; ktoré nie sú vybavené systémom Isofix. 

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriu je úspešným výrobcom detských autosedačiek; nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky; ktoré sú nielen bezpečné; ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu; sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty; v ktorých sa spája bezpečnosť; dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn; neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti: 

 • patentovaná naklápacia opierka hlavy
 • individuálne nastaviteľná lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System Plus)
 • optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu
 • 12-pozične výškovo nastaviteľná opierka hlavy
 • Isofix Connect pre viac stability a bezpečia
 • extra široký a hlboký sedák - s extra mäkkým polstrovaním
 • polohovacia opierka chrbta - dokonale sa prispôsobí sedadlu v aute
 •  energiu absorbujúca škrupina - flexibilná štruktúra materiálu absorbuje silu nárazu

Technické parametre: 

 • rozmery: 405x540x625 mm (dĺžkaxšírkaxvýška)
 • váha: 5;8 kg
 • látkové poťahy sú prateľné v pračke na 30 °C 
More Information
Viac informácií
Brand Cybex
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Detská autosedačka Cybex Solution M-Fix