253,95
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Najbezpečnejší Solution všetkých čias. Ak chcete dieťa bezpečne previezť autom do cieľa, je táto autosedačka top voľbou, lebo spĺňa  bezpečnostné štandardy a má skvelé hodnotenia od užívateľov. Produkt má množstvo farebných variácií, ktoré sa hodia do interiéru auta. Inovatívna autosedačka Cybex Solution Q3-Fix spája mnohoročné skúsenosti úspešných autosedačiek s najnovšími zisteniami v oblasti materiálov a bezpečnosti a ikonickým dizajnom Cybex Platinum. Autosedačka Cybex Solution Q3-Fix je vhodná pre deti od 15 do 36 kg (od asi 3 do asi 12 rokov). 

Súčinnosť patentovanej naklápacej opierky hlavy, ktorá zabraňuje nebezpečnému prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku a optimalizovanej lineárnej ochrany pri bočnom náraze (LSP System Plus), zaisťuje najvyšší stupeň bezpečia a pohodlia. Nové automatické nastavenie výšky a šírky poskytuje flexibilné a optimálne prispôsobenie autosedačky podľa veľkosti dieťaťa. Nový ventilačný systém zaisťuje pohodlné sedenie aj počas horúcich letných dní. 

Patentovaná ochrana hlavy

Opierka hlavy je polohovateľná. Optimalizovaná polohovacia opierka hlavy zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa počas spánku. Hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. Nepostrádateľnou súčasťou autosedačiek série Solution je 3-pozičná polohovacia opierka hlavy. Vďaka jej nastaviteľnosti je hlava dieťaťa naklonená smerom dozadu a počas spánku dieťaťa tak zabraňuje jej prepadnutiu dopredu. Citlivá hlava a krk dieťaťa sú v prípade bočného nárazu ochránené vďaka bezpečnostnej zóny autosedačky skladajúcej sa z hlavových a bočných chráničov. Okrem zlepšenej pasívnej ochrany ponúka opierka hlavy aj viac pohodlia pre spánok. 

Automatické nastavenie výšky a šírky

Autosedačka Cybex Solution Q3-Fix rastie spolu s dieťaťom. Väčšina detí dosiahne 55% ich celkovej výšky vo veku 3 rokov. V 12 dorastú do 89% ich vzrastu. Toto vedie k priemernému nárastu výšky o 60 cm počas doby používania autosedačky. Pre poskytnutie najlepšej možnej ochrany a pohodlia po celý čas používania ponúka detská autosedačka Cybex Solution Q3-Fix integrované nastavenie výšky a šírky - nová bezpečnostná funkcia pre flexibilné a optimálne nastavenie autosedačky podľa veľkosti dieťaťa. S nastavením jednou rukou a 11 možnosťami nastavenia možno výšku a šírku autosedačky nastaviť súčasne. Autosedačka môže vyrásť až o 8 cm do šírky a o 20 cm do výšky. Dieťa tak vždy zostáva v optimálnej bezpečnej zóne hlavových a ramenných chráničov a nikdy sa necíti stiesnene, dokonca ani na konci použiteľnosti autosedačky. 

Systém odvetrávania

Systém odvetrávania zabezpečuje optimálne podmienky počas sedenia. Systém odvetrávania poskytuje pohodlnú teplotu pri sedení aj počas horúcich letných dní. Ďalším dôležitým prvkom pohodlia autosedačky Cybex Solution Q3-Fix je sieť ventilačných kanálikov, ktorá vedie skrz opierku chrbta a sedáku. Vzduch cirkuluje cez otvory na prednej strane sedáku, prechádza pod poťahom autosedačky a je odvádzaný preč od dieťaťa pomocou dodatočných otvorov v opierke chrbta. Toto zaisťuje pohodlnú teplotu pri sedení aj počas horúcich dní. 

Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze

Optimalizovaná ochrana pri bočnom náraze (LSP System Plus) absorbuje silu nárazu vo veľmi skorej fáze. Nové nastavenie šírky pracuje ruka v ruke s optimalizovanou ochranou pri bočnom náraze (LSP System). Sila bočného nárazu je tak systematicky redukovaná pomocou dodatočných bezpečnostných bočníc a chráničov hlavy a ramien. V rovnakom momente je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, absorbovaná vo veľmi skorej fáze a hlava dieťaťa je aktívne vedená priamo do bezpečnej pozície. 

Pripojenie Isofix

Isofix zaisťuje viac bezpečia a stability. Isofix ponúka vylepšenú bezpečnosť, stabilitu a jednoduchú inštaláciu jediným cvaknutím. Konektory autosedačky sa jednoducho zachytia k Isofix zýchytným bodom v aute. Konektory sa dajú jednoducho zložiť, vďaka čomu sa dá autosedačka používať aj v autách, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix. 

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriu je úspešným výrobcom detských autosedačiek, nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu, sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty, v ktorých sa spája bezpečnosť, dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn, neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti: 

 • optimalizovaná naklápacia opierka hlavy
 • automatické nastavenie výšky a šírky (11 pozícii) 
 • optimalizovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System Plus) 
 • Cybex ochranné protektory - dodatočná ochrana pri bočnom náraze
 • Isofix Connect System
 • systém cirkulácie vzduchu
 • polohovacia opierka chrbta - perfektné prispôsobenie detskej autosedačky sedadlu v aute
 • veľmi mäkký sedák pre dodatočné pohodlie
 • farba: čierna, modrá, sivá, béžovo-oranžová

Technické parametre: 

 • rozmery: 405x540x625 mm (dĺžkaxšírkaxvýška)
 • váha: 7,6 kg
 • látkové poťahy sú prateľné v pračke na 30°
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha