Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Chcete spojiť autosedačku s kočíkom Babyzen Yoyo+? Môžete! Stačí mať len ten správny adaptér. 

Adaptéry autosedačky YOYO+ sú kompatibilné s nasledujúcimi autosedačkami:

 • BABYZEN iZi Go ModularTM by BeSafe®(adaptéry YOYO+ dodávané so sedačkou)
 • BeSafe® iZi Go & iZi Go ModularTM (volitelné adaptéry)
 • Bébé Confort® Pebble & Pebble Plus (volitelné adaptéry)
 • Cybex® Aton Q; Clod Q(volitelné adaptéry)
 • Maxi-Cosi® Pebble & Pebble Plus (volitelné adaptéry)
 • Nuna® Pipa (volitelné adaptéry)
 • Maxi-Cosi® Mico AP (volitelné adaptéry)

Kočík Babyzen Yoyo je na celom svete známy najmä vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu skladaniu a kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Kočík Babyzen Yoyo je najkompaktnejším kočíkom; aký si len dokážete predstaviť. Navyše ide o prvý kočík na svete; ktorý spĺňa odporúčanú veľkosť príručnej batožiny; ktorá je určená na palubu lietadla. Kočík Babyzen Yoyo je nabitý inováciami. Dá sa jednoducho; no kompaktne poskladať; jeho súčasťou je pohodlná sedacia časť; ktorá vášmu dieťaťu zaistí vždy ten najvyšší komfort. Kočík Babyzen Yoyo má navyše skvelé jazdné vlastnosti a elegantný dizajn. Od narodenia sa dá použiť s novorodeneckou sadou poťahov. 

Aj malé veci dokážu urobiť veľkú zmenu. Doprajte si hladkú; pohodlnú a bezpečnú jazdu s náhradnými zadnými kolesami na kočík Babyzen Yoyo+. 

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov; ktorí chceli praktické; dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík Zen; ktorý je komplexný; veľký; no použiteľný v každom teréne; a kočík Yoyo; ktorý je ľahký; skladateľný a jediný kočík; ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

  More Information
  Viac informácií
  Brand Babyzen
  Reviews
  Write Your Own Review
  You're reviewing:Babyzen Yoyo+ adaptéry na autosedačku