Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Chráňte svoj kočík Babyzen Yoyo+ pri cestovaní pomocou jeho vlastnej cestovnej tašky. Ľahká a zároveň pevná sa táto cestovná taška dá uchovať v koši pod sedadlom kočíka. Vpredu má vrecko na odkladanie tabletu či časopisov a praktické popruhy. Jednoducho ju tiež pripevníte na madlo. Cestovná taška je nevyhnutným doplnkom vášho kočíka Babyzen Yoyo+. 

Kočík Babyzen Yoyo je na celom svete známy najmä vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu skladaniu a kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Kočík Babyzen Yoyo je najkompaktnejším kočíkom; aký si len dokážete predstaviť. Navyše ide o prvý kočík na svete; ktorý spĺňa odporúčanú veľkosť príručnej batožiny; ktorá je určená na palubu lietadla. Kočík Babyzen Yoyo je nabitý inováciami. Dá sa jednoducho; no kompaktne poskladať; jeho súčasťou je pohodlná sedacia časť; ktorá vášmu dieťaťu zaistí vždy ten najvyšší komfort. Kočík Babyzen Yoyo má navyše skvelé jazdné vlastnosti a elegantný dizajn. Od narodenia sa dá použiť s novorodeneckou sadou poťahov. 

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov; ktorí chceli praktické; dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík Zen; ktorý je komplexný; veľký; no použiteľný v každom teréne; a kočík Yoyo; ktorý je ľahký; skladateľný a jediný kočík; ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

Vlastnosti:

  • rozmery: 45 x 45 x 18;5 cm (šírkaxvýškaxhĺbka)
More Information
Viac informácií
Brand Babyzen
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Babyzen Yoyo cestovná taška