40,00

Kočík Babyzen Yoyo je známy po celom svete vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu skladaniu a kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Nový Babyzen Yoyo+ 6+ je ešte lepší! Dá sa použiť aj s autosedačkou či športovou sedačkou. Na rám jednoducho nasadíte namiesto mäkkého lôžka kompatibilnú autosedačku a máte štýlový cestovný systém vhodný od narodenia. Babyzen Yoyo+ je teraz viac ako kedykoľvek predtým ideálnym mestským kočíkom na cestách!

Textilny set pre kočík YOYO + obsahuje farebnú striešku a podložku pre verziu 6+. Vybrať si môžete zo širokej škály farieb: čierna, modrá, ružová, sivá, červená, tmavošedá, zelená a hrdzavá. 

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov, ktorí chceli praktické, dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík Zen, ktorý je komplexný, veľký, no použiteľný v každom teréne, a kočík Yoyo, ktorý je ľahký, skladateľný a jediný kočík, ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

Vlastnosti: 

  • nová vrecko na drobnosti na zadnej strane striešky u verzie 6+
  • pohodlná podložka do sedacej časti
  • nová predlžovacia strieška
  • ochrana proti slnku UPF 50+
  • farby: čierna, modrá, ružová, sivá, červená, tmavošedá, zelená a hrdzavá
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha