19,95

Pripravte sa na leto! Sieťka proti hmyzu na kočík Babyzen Yoyo+ poskytuje optimálnu ochranu pre vaše dieťa pred hmyzom počas jarných a letných dní. Má aj novorodeneckú nadstavbu. 

Kočík Babyzen Yoyo je na celom svete známy najmä vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu skladaniu a kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Kočík Babyzen Yoyo je najkompaktnejším kočíkom, aký si len dokážete predstaviť. Navyše ide o prvý kočík na svete, ktorý spĺňa odporúčanú veľkosť príručnej batožiny, ktorá je určená na palubu lietadla. Kočík Babyzen Yoyo je nabitý inováciami. Dá sa jednoducho, no kompaktne poskladať, jeho súčasťou je pohodlná sedacia časť, ktorá vášmu dieťaťu zaistí vždy ten najvyšší komfort. Kočík Babyzen Yoyo má navyše skvelé jazdné vlastnosti a elegantný dizajn. Od narodenia sa dá použiť s novorodeneckou sadou poťahov. 

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov, ktorí chceli praktické, dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík Zen, ktorý je komplexný, veľký, no použiteľný v každom teréne, a kočík Yoyo, ktorý je ľahký, skladateľný a jediný kočík, ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

Vlastnosti:

  • ochrana proti hmyzu a komárom
  • vyrobená z veľmi jemného materiálu
  • vďaka elastickému materiálu dokonale padne na kočík 
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha