Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Sada kolies na detský kočík Babyzen Yoyo+ je ideálna do mesta. Vďaka týmto kolieskam vaše dieťa nebude cítiť nepohodlnú jazdu. Sada obsahuje dve zadné a dve predné kolesá na kočík Babyzen Yoyo+.

Kočík Babyzen Yoyo je na celom svete známy najmä vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu skladaniu a kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Kočík Babyzen Yoyo je najkompaktnejším kočíkom; aký si len dokážete predstaviť. Navyše ide o prvý kočík na svete; ktorý spĺňa odporúčanú veľkosť príručnej batožiny; ktorá je určená na palubu lietadla. Kočík Babyzen Yoyo je nabitý inováciami. Dá sa jednoducho; no kompaktne poskladať; jeho súčasťou je pohodlná sedacia časť; ktorá vášmu dieťaťu zaistí vždy ten najvyšší komfort. Kočík Babyzen Yoyo má navyše skvelé jazdné vlastnosti a elegantný dizajn. Od narodenia sa dá použiť s novorodeneckou sadou poťahov. 

Aj malé veci dokážu urobiť veľkú zmenu. Doprajte si hladkú; pohodlnú a bezpečnú jazdu s náhradnými zadnými kolesami na kočík Babyzen Yoyo+. 

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov; ktorí chceli praktické; dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík Zen; ktorý je komplexný; veľký; no použiteľný v každom teréne; a kočík Yoyo; ktorý je ľahký; skladateľný a jediný kočík; ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

More Information
Viac informácií
Brand Babyzen
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Babyzen Yoyo sada náhradných kolies