39,95

Sada kolies na detský kočík Babyzen Yoyo+ je ideálna do mesta. Vďaka týmto kolieskam vaše dieťa nebude cítiť nepohodlnú jazdu. Sada obsahuje dve zadné a dve predné kolesá na kočík Babyzen Yoyo+.

Kočík Babyzen Yoyo je na celom svete známy najmä vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu skladaniu a kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Kočík Babyzen Yoyo je najkompaktnejším kočíkom, aký si len dokážete predstaviť. Navyše ide o prvý kočík na svete, ktorý spĺňa odporúčanú veľkosť príručnej batožiny, ktorá je určená na palubu lietadla. Kočík Babyzen Yoyo je nabitý inováciami. Dá sa jednoducho, no kompaktne poskladať, jeho súčasťou je pohodlná sedacia časť, ktorá vášmu dieťaťu zaistí vždy ten najvyšší komfort. Kočík Babyzen Yoyo má navyše skvelé jazdné vlastnosti a elegantný dizajn. Od narodenia sa dá použiť s novorodeneckou sadou poťahov. 

Aj malé veci dokážu urobiť veľkú zmenu. Doprajte si hladkú, pohodlnú a bezpečnú jazdu s náhradnými zadnými kolesami na kočík Babyzen Yoyo+. 

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov, ktorí chceli praktické, dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík Zen, ktorý je komplexný, veľký, no použiteľný v každom teréne, a kočík Yoyo, ktorý je ľahký, skladateľný a jediný kočík, ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha