Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Babyzen Yoyo2 rám kočíku

389,00 €
SKU:
2816
Brand: Babyzen
Details

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov, ktorí chceli praktické, dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík babyzen, ktorý je komplexný, ľahký, skladateľný a jediný kočík, ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

 

YOYO² vám uľahčí život 

Kočík YOYO dnes dostal úplne nový kabát a premenil sa na YOYO² – teraz ponúka ešte vyššiu mieru komfortu a praktickosti, a to najmä vďaka novému zosilnenému podvozku, nezávislému odpruženiu všetkých 4 kolies a príjemnej rukoväti z umelej kože.

Aj keď je kočík YOYO² rovnako ľahký a kompaktný, ponúka ešte viac obratnosti a dômyselnosti, ktoré vám uľahčia život!

 

The one you need

Kočík YOYO² zložíte a rozložíte jedným pohybom, môžete ho prenášať na ramene vďaka popruhu a „pretiahne“ sa doslova všade. Môžete tak bez obáv dobehnúť čakajúce metro, nastúpiť do autobusu, naskočiť do taxíka alebo sa trebárs letecky vydať na druhý koniec sveta!

 

Kočík YOYO² rastie s vašim dieťaťom 

K rámu kočíka BABYZEN si vyberte požadovanú textilnú sadu: 

  • novorodenecká sada 0+.
  • textilná sada 6+.

Choďte všade bez obmedzení

Nový kočík YOYO² ponúka bezkonkurenčne mäkký a plynulý pojazd, najmä vďaka novému nezávislému odpruženiu všetkých 4 kolies, ktoré si hravo dokážu poradiť s ľubovoľným povrchom.

 

  • Odpruženie využíva úplne novú unikátnu technológiu s elastomérmi Hytrel®.
  • Nová rukoväť z mäkkej umelej kože, pohodlná a príjemná na dotyk.                       
  • Bezpečnostný popruh.
  • Odkladací kôš s maximálnou nosnosťou 5 kg. 
  • Jednoduchý prístup spredu i zozadu.

Kočík navrhnutý tak, aby niečo vydržal 

YOYO² je vďaka svojim vysoko kvalitným materiálom veľmi odolný a ľahký. Vďaka hliníkovej zliatine, nerezovej oceli a technickým plastom vystuženým sklenými vláknami vydrží váš kočík niekoľko generácií.

 

Kočík YOYO² je prvotriedny produkt, ktorý je primárne zmontovaný pomocou skrutiek, je ľahko demontovateľný, opraviteľný i recyklovateľný. Kočík je navrhnutý a vyrobený s cieľom, aby niečo vydržal, aby mohol byť odovzdávaný ďalej, prípadne predaný či recyklovaný ...…

 

Aby sme spomalili zastarávanie našich predchádzajúcich produktov YOYO, dbáme na to, aby všetky výrobky a príslušenstvo BABYZEN určené pre YOYO+ pasovali taktiež na výrobky YOYO²!

 

the one you need - jediný kočík, ktorý kedy budete potrebovať!

 

More Information
Viac informácií
Brand Babyzen
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Babyzen Yoyo2 rám kočíku