Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Babyzen prináša stúpadlo Yoyo+ board; ktoré je exkluzívne prispôsobené pre kočík Yoyo+. Stúpadlo Yoyo+ sa inštaluje na kočík Yoyo+ jednoduchým zakliknutím; vystačíte si s jednou rukou. Unesie dieťa do hmotnosti 20 kg

Už nemusíte brať staršieho unaveného súrodenca do náručia pri návrate z nákupov; pri prechádzaní cez cestu alebo keď začne behať po ulici. Dieťa sa môže postaviť na stúpadlo a môže tak cestovať postojačky alebo posediačky na ľahko odnímateľnom sedadle. Akonáhle stúpadlo Yoyo+ nepoužívate; stačí ho zdvihnúť do jednej z dvoch ponúkaných polôh tak; aby zabralo čo najmenej miesta. A môžete vyraziť do parku alebo múzea. 

Kočík Babyzen Yoyo je na celom svete známy najmä vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu skladaniu a kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Kočík Babyzen Yoyo je najkompaktnejším kočíkom; aký si len dokážete predstaviť. Navyše ide o prvý kočík na svete; ktorý spĺňa odporúčanú veľkosť príručnej batožiny; ktorá je určená na palubu lietadla. Kočík Babyzen Yoyo je nabitý inováciami. Dá sa jednoducho; no kompaktne poskladať; jeho súčasťou je pohodlná sedacia časť; ktorá vášmu dieťaťu zaistí vždy ten najvyšší komfort. Kočík Babyzen Yoyo má navyše skvelé jazdné vlastnosti a elegantný dizajn. Od narodenia sa dá použiť s novorodeneckou sadou poťahov. 

Aj malé veci dokážu urobiť veľkú zmenu. Doprajte si hladkú; pohodlnú a bezpečnú jazdu s náhradnými zadnými kolesami na kočík Babyzen Yoyo+. 

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov; ktorí chceli praktické; dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík Zen; ktorý je komplexný; veľký; no použiteľný v každom teréne; a kočík Yoyo; ktorý je ľahký; skladateľný a jediný kočík; ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

Vlastnosti: 

  • priestranné a stabilné: vaše dieťatko si užije zábavnú a pohodlnú jazdu
  • elegantný dizajn: dostatočný priestor pre dlhé kroky za kočíkom
  • ľahké skladovanie: dve ponúkané polohy
  • pohodlné manévrovanie: bez ohľadu na nerovnosti; vydajte sa na prechádzku a užite si jedinečnú prechádzku
More Information
Viac informácií
Brand Babyzen
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Babyzen Yoyo+ skejtík pre súrodenca