Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Babyzen Yoyo slnečník

45,00 €
SKU:
2824
Brand: Babyzen
Details

Pripravte sa na leto! Slnečník je špeciálne koncipovaný pre kočíky značky Babyzen. Môžete ho mať v čiernej a šedej farbe, Má UV ochranný index 50 a je dodávaný s adaptérom na kočík ZEN i na YOYO. 

Kočík Babyzen Yoyo je na celom svete známy najmä vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu skladaniu a kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Kočík Babyzen Yoyo je najkompaktnejším kočíkom, aký si len dokážete predstaviť. Navyše ide o prvý kočík na svete, ktorý spĺňa odporúčanú veľkosť príručnej batožiny, ktorá je určená na palubu lietadla. Kočík Babyzen Yoyo je nabitý inováciami. Dá sa jednoducho, no kompaktne poskladať, jeho súčasťou je pohodlná sedacia časť, ktorá vášmu dieťaťu zaistí vždy ten najvyšší komfort. Kočík Babyzen Yoyo má navyše skvelé jazdné vlastnosti a elegantný dizajn. Od narodenia sa dá použiť s novorodeneckou sadou poťahov. 

Aj malé veci dokážu urobiť veľkú zmenu. Doprajte si hladkú, pohodlnú a bezpečnú jazdu v kočíku Babyzen Yoyo. 

Babyzen založila skupina piatich francúzskych jednotlivcov, ktorí chceli praktické, dobre vyzerajúce a poskladateľné kočíky. Výsledkom ich úsilia bol kočík Babyzen Yoyo, ktorý je komplexný, použiteľný v každom teréne, ľahký, skladateľný a jediný kočík, ktorý svojimi rozmermi vyhovuje väčšine leteckých spoločností ako príručná batožina do lietadla. 

More Information
Viac informácií
Brand Babyzen
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Babyzen Yoyo slnečník