Zavrieť
Setting
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

3 najlepšie miesta pre dovolenku s deťmi

3 najlepšie miesta pre dovolenku s deťmi

Palmy a biely piesok Perzského zálivu v hoteli s detskými raňajkami zdarma, červené skaliská Veľkého kaňonu a ubytovanie na ranči alebo talianske Dolomity a hotel, v ktorom vás bez detí neubytujú? Pri zostavovaní naj tipov pre rodinnú letnú dovolenku sme sa inšpirovali cestovateľskými súťažami. Vybrali sme pre vás tri kontinenty a troch rôznych víťazov.

Najlepší rodinný rezort podľa súťaže Word Travel Awards

JA Jebel Ali Golf Resort, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Len 15 minút jazdy od dubajského letoviska sa ocitnete na 800-metrovej súkromnej pláži lemovanej palmami, sviežimi záhradami a troma vyhrievanými bazénmi. Pre rodiny s deťmi je ideálny hotel JA Palm Tree Court s jeho detskými zábavnými klubmi. Nachádza sa len pár krokov od Perzského zálivu. V päťhviezdičkovom rezorte sa môžete s deťmi vydať na prechádzku okolo vodopádov, jazierok a potôčikov. Hotelová filozofia vychádza v ústrety rodinám s deťmi a v rámci jedného rodinného apartmánu tu majú dve deti do 16 rokov raňajky zdarma. Ak dostanete chuť pozrieť si mesto, využiť môžete kyvadlovú dopravu, ktorá funguje na dennej báze.

Dovolenka Dubaj

Najlepšia dovolenka pre rodinu s deťmi podľa portálu Travel & Leisure

Rezort Gateway Canyons, Colorado, USA

Nachádza sa na území štátu Colorado, v blízkosti hraníc s Utahom a v tesnej blízkosti slávneho múzea automobilov. Hotel v rančerskom štýle zapadá do okolitého prostredia a naladí vás na pravú rančerskú nôtu. Jeho majiteľom je zakladateľ Discovery Channel, John Hendricks. Vyhliadkový let nad miestnymi kaňonmi bude zážitkom pre celú rodinu. S väčšími deťmi môžete vyskúšať rafting na rieke Dolores, výlet na červené skaliská, rybárčenie, športovú streľbu „skeet“ alebo dostanú na ranči kovbojskú lekciu. Vy sa zatiaľ môžete vydať na prieskum divokej prírody alebo miestnych viníc. Čin-čin!

Gateway Canyons Colorado

Najlepší rodinný a detský hotel podľa cestovateľov z TripAdvisor

Cavallino Bianco Family Spa Grand Hotel, Ortisei, Taliansko

„Deti sú u nás skutočnými hviezdami“ hlása motto hotela. To, že to myslia vážne, dokazuje aj fakt, že do hotela v talianskych Dolomitoch vás bez detí jednoducho nevpustia. Už v rezervačnom formulári musíte uviesť počet detí a ich vek. Dovolenku v hoteli zakúpite len cez webovú stránku hotela, pretože komunikovať chcú priamo so zákazníkmi, aby poznali ich potreby. Nápad, ktorý znel spočiatku trocha šialene, funguje. Obsadenosť hotela sa šplhá k 90 % a pobyt treba často objednávať aj pol roka dopredu (ups, toto leto to už asi nestíhate).

V detskom kútiku berú deti od 0 rokov, detský bazén má špeciálne mäkké dno, detské menu dopĺňajú aj detské výživy pre najmenších, v izbách sú samozrejmosťou nočníky, detské sedadlá na WC, prebaľovacie pulty, koše na plienky... Skrátka sen každej Lulubee mamy. Detský klub Lino Land s veľkorysou rozlohou 1 250 metrov štvorcových je rozdelený na tri časti podľa veku detí a vy si môžete vybrať, či necháte vaše včeličky pod neustálym dozorom, alebo sa môžu v rámci uzatvorených priestorov klubu pohybovať samé, prípadne z klubu vyjsť. Vy si zatiaľ môžete vychutnávať túru alebo wellness procedúry.

Cavallino Bianco Family Spa

Nech už sa rozhodnete pre rodinnú dovolenku v ktorejkoľvek časti sveta, želáme vám rýchle balenie a pomalý návrat do reality!

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked