Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Francúzske hračky Janod prichádzajú do Lulubee

Francúzske hračky Janod prichádzajú do Lulubee

Je pre nás veľkým potešením, že vám môžeme predstaviť novinku v našej ponuke! V Lulubee vítame francúzskeho výrobcu Janod - značku, ktorá vďaka dlhoročnej tradícii vo výrobe drevených hračiek patrí k svetovej špičke! Hlavnou myšlienkou značky Janod je prinášať edukatívne a zábavné hračky, a podporovať tak rozvoj detskej detskej kreativity.

Hra je základom pre objavovanie jazykových a motorických schopností dieťaťa. Je preto dôležité stimulovať jeho vnemy už od útleho veku a umožniť mu rozvíjať hmatové a pozorovacie schopnosti. Pre malých zvedavcov má značka Janod v portfóliu didaktické hračky, ako skladacie drevené pyramídy, chodítka, obrázkové kocky a drevené hojdacie koníky.

Drevené hračky Janod

Učenie hrou je zábava

Deti radi imitujú denné činnosti - zabávajú sa varením, hudbou či predávaním v obchode. Janod tomu veľmi dobre rozumie, a preto prináša jedinečné detské kuchynky, hudobné nástroje a drevené obchodíky. Hra na profesie u detí rozvíja predstavivosť a najmä jazykové zručnosti. Tematické figúrkové sety, ako hasiči, princezné, farma alebo cirkus podnecujú k vymýšľaniu príbehov a formujú obratnosť. Detské puzzle či drevené vkladačky zasa nabádajú k sústredenosti. Progres vášho dieťatka budete vidieť pri riešení náročných úloh takmer dennodenne.

Drevené kocky Janod

Výrobca Janod  prináša aj vzdelávacie rodinné a spoločenské hry, pri ktorých si každý príde na svoje. Poznáte lepší spôsob, ako sa naučiť dodržiavaniu pravidiel, trpezlivosti a prijať aj prehru? Deti si osvoja strategické myslenie, plánovanie a cvičia najmä pamäťové schopnosti. Taktiež je to skvelá príležitosť, ako tráviť spoločný čas v kruhu rodiny.

Puzzle a hry

Kvalita, ktorá sa dedí

Drevené hračky majú nespočetné množstvo výhod. Ich dizajn, materiál a nadčasovosť sľubujú, že vydržia aj tvrdšie zaobchádzanie a  zahrajú sa s nimi aj ďalšie generácie. Čaro drevenej hračky spočíva v tom, že je jednoduchá. Dokáže zabaviť dieťa na dlhé hodiny práve preto, že samo určuje, ako sa s ňou bude hrať. Hračky pomáhajú deťom získať nové zručnosti a rozvíjať záľuby. Vďaka nádhernému vyhotoveniu získali hračky Janod už mnohé dizajnérske ocenenia.

Lulubee tipy:

Oranžový drevený balančný bicykel Little Bikloon

Krásne oranžové retro odrážadlo, ktorému ťažko odolať! Masívna drevená konštrukcia z kvalitného dreva zaistí ochranu a bezpečnú jazdu. Dieťa jazdou na odrážadle z dreva rozvíja jemnú detskú motoriku, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje aj hmatová citlivosť. Vďaka drevenému odrážadlu sa posilňuje svalstvo na nohách a dieťa sa učí ako udržať rovnováhu tela, čím si v budúcnosti uľahčí jazdu na ozajstnom bicykli.Oranžový drevený balančný bicykel Little Bikloon

Janod drevený vozík Korytnačka s počítadlom a 12 kockami

Súčasťou tejto krásnej hračky z dreva je počítadlo s farebnými guľôčkami a sada farebných kociek rôznych tvarov, ktorá pomôže pri rozvoji detskej motoriky. Drevený vozík môže dieťatko, ktoré sa učí chodiť a potrebuje ešte nejakú oporu, použiť ako chodítko.Janod drevený vozík Korytnačka

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked