Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Letný vánok od Bugaboo

Letný vánok od Bugaboo

O rizikách letných horúčav všetci veľmi dobre vieme. Najohrozenejšími sú samozrejme tí najmenší. Diskutované je v posledných týždňoch najmä nebezpečenstvo prehriatia priamo v kočíku. Mamičky často v snahe o čo najlepšiu starostlivosť prekrývajú kočíky a týmto spôsobom zatarasia jediný otvor pre vzduch. Pri vysokých teplotách sa môže kočík premeniť na hotovú pec.

Bugaboo breezy letná strieška

Ak chcete bábätko prekryť je potrebné orientovať sa podľa vonkajšej teploty. Nemali by sme si z plienky vytvoriť strašiaka, keď je na kočíku pri 20°C a voľne pod ňou prúdi vzduch. Stále platí, že deti do troch rokov by sa na slnku mali zdržovať obmedzene, takže v letných mesiacoch zvážte bezpečnú ochranu pred slnkom a pri vysokých teplotách bábätko určite nezakrývajte niečím, čo na kočík nepatrí. Výrobcovia našich kočíkov venujú tienidlám a clonám veľku pozornosť, a preto sme radi, že vám môžeme ku každému kočíku odporučiť kvalitnú a zodpovedajúcu výbavu. Dnes sa bližšie pozrieme na Bugaboo Breezy - letnú striešku od výrobcu Bugaboo.

Bugaboo Breezy v Austrálii

Ochrana pred slnečným žiarením

Na kočíkovanie v lete sú vhodnejšie ranné alebo podvečerné hodiny. Ak sa predsa potrebujete v lete počas dňa presúvať, letná strieška je nevyhnutným doplnkom. Bugaboo Breezy má vysoký ochranný faktor UPF 50+. Zaručuje bezpečnú a kvalitnú ochranu pre vášho drobca.

Ochrana pred vodou aj hmyzom

Slnečná strieška Bugaboo Breezy je vďaka teflónovej vrstve odolná proti vode a olejom, takže bábätko ochráni aj v blízkosti vody či v daždi. Môžete ju použiť aj večer pri mori ako účinnú moskytiéru. Zakryje dieťatko od hlavy až po nožičky, takže môže spokojne oddychovať počas letnej noci aj mimo štyroch stien. Alebo ju využijete na piknik pri vode?

Extra vetranie

Aj napriek vysokej odolnosti a ochrane poskytuje strieška príjemné osvieženie. Priedušná letná strieška má okno na zips, ktoré umožňuje vetranie a zároveň ľahký prístup k dieťatku. Strieška sa dá nastaviť podľa vašich potrieb tak, aby bolo dieťa chránené počas celého dňa. Okrem všetkých vlastností výrobcovia samozrejme nezabudli na dizajn a dokonalé prevedenie, takže farbu striešky si môžete vybrať podľa svojho vkusu!

Bugaboo Breezy Bee 5

Bugaboo bee breezyBugaboo Breezy Fox/Cameleon3
Bugaboo cameleon breezy

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked