Nové posily u nás v Lulubee

  Kategórie: Lulubee,
06. mar'18

U nás v Lulubee hlásime príchod nových posíl. Nie, nie sú nimi vysokí vyšportovaní predavači, ktorí urobia pre zákazníčky prvé-posledné a v rámci našich služieb vám nábytok do detskej izby zmontujú u vás doma. Novými posilami sú nemecká značka šatiek na nosenie Kokadi a dánske drevené hračky Loullou, ktoré stimulujú predstavivosť najmenších. Poďme sa s nimi zoznámiť!

Kokadi

Nosenie detí má svoje nesporné výhody. Aj preto sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o žakárové šatky Kokadi s osobitým dizajnom. Sú vyrobené z organickej bavlny, prípadne s prímesou, takže sú vhodné aj pre alergikov a atopikov a majú hladkú väzbu, ktorá sa príjemne viaže a doťahuje. Vďaka ich prepracovaniu do najmenších detailov budete mať pri kúpe produktov Kokadi pocit istoty a kvality – oceníte pedantné šitie, silné a certifikované pracky, cvočky s logom značky, mäkké a ergonomické ramenné popruhy...

Kokadi šatky Lulubee

Šatky Kokadi Lulubee

Medzi šatkovými nosičmi a šatkami Kokadi nájdete hrubšie aj tenšie materiály pre nosenie v každom ročnom období. Táto nemecká značka využíva výhradne ekologické fairtrade suroviny. Vďaka trom veľkostiam (Baby, Toddler, XL) si bez problémov vyberiete tú správnu pre vašu včeličku. Aj tu platí, tak ako pri iných nosičoch, aby ste sa pri výbere veľkosti orientovali aj podľa konfekčnej veľkosti vášho dieťatka. A prečo práve názov Kokadi? Za každým úspešným výrobcom detského tovaru treba hľadať, ako inak, dieťa! Kokadi bolo totiž obľúbené slovo 17-mesačnej dcérky zakladateľky tejto značky šatiek a doplnkov na nosenie.

Loullou

Druhou novou posilou v našom obchode a eshope je exkluzívna značka Loullou a tiež za ňou stojí odhodlaná matka – tentokrát dánska dizajnérka Laerke Rune, ktorá vyštudovala Dánsku kráľovskú akadémiu výtvarných umení. Nezostala však len pri navrhovaní nábytku. S príchodom jej dcéry Karly sa rozhodla vytvoriť pre deti kolekciu drevených hračiek a pomôcok, ktoré by rozvíjali ich predstavivosť a tvorivosť. A tak vznikli drevená hracia hrazdička, detské hryzadlo či kolotoč nad postieľku vyrobené z dreva s certifikátom FSC. Ekologickú myšlienku podporuje aj jednoduchá montáž výrobkov bez použitia škodlivých lepidiel.

Loullou hrazdička

A ak sa pýtate, čo Loullou v dánskom jazyku znamená, prípadne odkiaľ sa toto slovíčko vzalo, spomeňte si na šatky Kokadi. V tomto prípade bolo Loullou jedno z prvých slov malej Karly, volala tak hodvábnu šatku, s ktorou sa rada hrávala a žmolila ju medzi prstami. V ponuke Loullou, ktorú nájdete exkluzívne u nás v Lulubee, medzitým k hračkám pribudli aj rozkošné detské drevené vešiaky na oblečenie, girlandy či háčiky na stenu v tvare zvieratiek, to všetko v krásnom škandinávskom štýle. A my už sa tešíme, k čomu malá Karla inšpiruje mamu dizajnérku nabudúce!