3 novoročné predsavzatia. Bez výhovoriek

  Kategórie: Lifestyle,
17. jan'18

Január je ideálny na zmeny a novoročné predsavzatia. Čo tak dať si na rok 2018 tri záväzky, ktoré sú reálne splniteľné a spravia radosť (hlavne) vám a neuškodia ani vašim deťom?

Prvé predsavzatie: Viac zdravého jedla

Zabudnite na obedy typu pagáč s vajíčkovým šalátom (naša obľúbená kombinácia), ktorý si kúpite po ceste z prechádzky vo večierke za rohom. Vďaka kuchynskému multifunkčnému robotu Suavinex Link sa aj vy „priživíte“ na chutnom a zdravom jedle, ktoré v ňom pripravíte pre dieťa –  či už to bude zelenina na pare (ok, tak tú vašu porciu trošku prisolíte) alebo ovocná výživa (čo je vlastne old school verzia smoothie). Navyše má tento prístroj aj ďalšie super funkcie ako rozmrazovanie, vákuovanie a sterilizovanie, ktoré vám uľahčia život a ušetria čas a o to predsa ide :)

Suavinex Link

Druhé predsavzatie: Viac pohybu

Jasné, aj prechádzky s kočíkom sa dajú definovať ako pohybová aktivita, ale to by na konci väčšiny z nich nemohla byť cieľom kávička s nadýchaným krémešom :D Takže, ako na to inak? Pridajte do prechádzok rýchlejšie tempo, aby vám dieťa nevypadlo z kočíka, skúste to s podvozkom Bugaboo Runner, ktorý je určený práve na beh. Šťastní majitelia Bugaboo kočíkov naň len nakliknú športovú časť kočíka. Ak máte radi pomalšie tempo, tak si na seba pridajte závažie s hmotnosťou vášho dieťaťa a vydajte sa za krásami Slovenska – v ergonomickom šatkovom nosiči Kokadi to zvládnete štýlovo a pohodlne.

Police Done by Deer

Tretie predsavzatie: Viac poriadku

Aj vy by ste si mohli motto „Bordel v byte, zdravé dítě“ nechať niekam vytetovať, hoci boj s hračkami zvádzate niekoľkokrát do dňa? Tak zrušte termín v tetovacom štúdiu a radšej investujte do šikovných a praktických upratovacích pomocníkov, ako sú hracia deka, ktorú rozprestriete na zem a keď dieťa skončí, stiahnutím jednej šnúrky máte upratané a všetky hračky pekne pohromade v štýlovom vaku. Podobne poslúžia aj veselé boxy v rôznych veľkostiach od Done by Deer, keď stačí za neporiadkom len poriadne zavrieť vrchnák (a pre istotu aj dvere).

Bonusové predsavzatie

Ak ste si pôvodne chceli dať na novoročný zoznam predsavzatí aj „začnem šetriť“, tak máte ideálnu šancu nakúpiť všetko vyššie spomenuté v Lulubee so zľavou 10 až 15 % , takže poďme na to... :)