Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

5 dôvodov prečo pracovať pre Lulubee

5 dôvodov prečo pracovať pre Lulubee

Do našej krásnej baby friendly predajne v bratislavskom River Parku si hľadáme kolegu. Práca v Lulubee je o osobnom kontakte, ale aj o samostatnej činnosti a kreativite. Stále váhate, či prísť práve k nám? Tu je pár poznatkov, ktoré by vás mohli presvedčiť.

1. Nie je obchod ako obchod

Zabudnite na preplnené nákupné centrá s umelým osvetlením a 12 - hodinovou pracovnou dobou. My ponúkame prostredie boutique obchodu s jedinečným výhľadom na Dunaj a pracovnou dobou, popri ktorej vám ostane aj čas aj na seba.

lulubee

2. Práca ako poslanie

V Lulubee berieme našu prácu ako poslanie – chceme, aby rodičovstvo a detstvo bolo dizajnovým, funkčným a najmä radostným zážitkom. Nie je nič krajšie, ako vidieť spokojné mamičky. Lebo vieme, že spokojná mama rovná sa spokojné dieťa.

3. Značky, za ktoré sa nehanbíme

Ponúkame to, čo považujeme za najlepšie na trhu, navyše otestované vo vlastných radoch. Vieme, čo predávame a o čom hovoríme. Takže žiadne výhovorky, fejky a šmejdy.

4. Zákazníci, ktorí majú meno

Nemyslíme len tých, ktorých tváre poznáte zo slovenského showbiznisu (áno, aj takí ku nám chodia :)). Sú to zákazníci, ktorých poznáme po mene, keďže sa ku nám vracajú a my vidíme ich deti rásť. Sme tu pre nich a naopak, oni pre nás.

5. Sami za seba

Žiadny open office plný hlučných kolegov a dlhé fronty na kávu v kuchynke. V Lulubee pracujete sami za seba. Takže váš pracovný úspech je naozaj váš úspech. A my to vieme náležite oceniť. Ak ste sa v našom článku našli a chcete pracovať v krásnom prostredí, ozvite sa nám! Možno čakáme práve na vás.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked