5 otázok pre... Ivica Jusková

  Kategórie: Lifestyle,
14. dec'17

Ivica Jusková sa neuspokojila s nálepkou bývalej miss a modelky, a aj keď nemala žiadne skúsenosti s podnikaním, rozhodla sa  pred pár rokmi otvoriť obchod slávica, v ktorom prezentuje tvorbu slovenských a českých umelcov. K tomuto „dieťaťu“ jej pribudli v posledných dvoch rokoch ďalšie dve – synovia Albert a Johan. A pretože ich mama má nos na dobrý dizajn, stala sa našou ďalšou Lulubee mamičkou.

Materstvo pre mňa znamená...

Život otočený o 180 stupňov. :) Sebadisciplínu, sebakontrolu, obrovské sebapoznanie, veľkú dávku trpezlivosti, málo času na čokoľvek... No v neposlednom rade ten úplne iný druh bezpodmienečnej lásky, za ktorý som vďačná každý jeden deň!

Najväčšia výzva v starostlivosti o dieťa prišla...

Mám pocit, že tieto výzvy prichádzajú každý jeden deň. :)

Ivica Jusková Sláviková

Najobľúbenejšia časť dňa pre mňa je...

Keď obe deti spia... :)) Teraz, keď už sú dvaja, si veľmi užívam momenty, keď sa môžem plne venovať vždy len jednému. Náš pravidelný 20-minútový večerný kúpací rituál s Johanom, veľa sa vtedy spolu smejeme, každú voľnú chvíľu s Albertom – momenty, ktorých je, našťastie, postupne čím ďalej, tým viac. Či už si čítame, ideme na chvíľku von len my dvaja, alebo keď mu večer môžem povedať rozprávku o našom kamarátovi levíkovi Hugovi. :) No taktiež mám veľmi rada naše spoločné rodinné večere a víkendové raňajky.

Neviem si predstaviť život bez...

Lásky.

V mojej Lulube výbavičke nechýba...

Nenahraditeľný pomocník Bugaboo Donkey

Ivica Jusková Lulubee