5 otázok pre... Marika Beňadik Majorová

  Kategórie: Lifestyle,
22. mar'18

Mariku Beňadik Majorovú môžete poznať ako blogerku Tonbogirl, ktorá fotí ľudí na ulici na klasický film. Okrem toho je to aj kreatívec telom i dušou, ktorý by nevedel existovať bez práce a tvorenia. A tiež  sa označuje za brand-believera, preto sme radi, že pri výbere vecičiek pre malú Miu neobišla ani Lulubee a je našou ďalšou Lulubee mamičkou.

Materstvo pre mňa znamená...

Školu. Psychológia, zdravoveda, výživa, logistika, krízový manažment a tréning odolnosti a trpezlivosti. Všetko v jednom, už šiesty semester #rukahore.

Najväčšia výzva v starostlivosti o dieťa prišla...

Najväčšia výzva ma stretáva asi každý deň, vždy nejaká iná. Stačí, že sa z nejakého dôvodu slečna nechce obliecť, keď meškáme na pracovné stretnutie, a to je výzva ako hrom. Alebo chce silou-mocou ísť iným smerom, jesť niečo úplne iné, alebo nemá trpezlivosť s nejakou situáciou. Ale je pravda, že najviac asi prežívam zdravie. Pamätám si, keď mala prvý raz v noci teplotu nad 39 stupňov a upchatý nos, úplne mi bilo srdce a nespala som.

Marika Beňadik Majorová

Moja najobľúbenejšia časť dňa je...

Ráno. Keď sa zobudíme vedľa seba, Miu sa zavŕta ku mne, ja k nej, a tak si ešte driememe, brbleme, robíme grimasy, pričom ju intenzívne oňuchávam, zblízka si ju obzerám a pociťujem nesmiernu vďačnosť za tento zázrak. 

Neviem si predstaviť život bez...

Práce. Ono sa iba zdá, že to s materstvom nesúvisí, ale súvisí to úplne. Som tvorivý človek a potrebujem robiť, inak by som sa zbláznila a to si nezaslúžim ani ja, ani moje dieťa a ani môj muž. S tým súvisí, že si život neviem predstaviť ani bez mojej mamy, jej energie a lásky. Vďaka vesmíru za všetky mamy!

Lulubee vecičky, ktoré mi uľahčili rolu matky...

Babyzen Yoyo je megakočík, presne taký som si predstavovala, až som naňho natrafila v Lulubee. Aby sa ľahko skladal, všade vmestil, bol pekný (!) a dal sa ovládať jednou rukou (lebo tá druhá má neustále niečo na práci – telefón/foťák, káva/prosecco, vlhčená utierka/vreckovka, keksík/kolobežka).

Kočík Babyzen Yoyo