Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Španielsky dizajn od Nobodinoz v Lulubee

Španielsky dizajn od Nobodinoz v Lulubee

V Lulubee nemáme dobrého a kvalitného dizajnu nikdy dosť, preto sme sa rozhodli predstaviť vám ďalšiu originálnu značku. Nobodinoz je jedným z popredných výrobcov detského nábytku, dekorácii a textilu na celom svete. Čo stojí za úspechom tejto španielskej značky? Zistíte v našom článku!

Značka Nobodinoz bola založená v roku 2012 v španielskej Barcelone. Najskôr začínala s kolekciami dekorácii a oblečenia. Už v roku 2013 sa rozhodla svoju ponuku rozšíriť o detský nábytok a pridala sa k lídrom na celosvetovom trhu s detským nábytkom.

Nobodinoz room blue

Kreativita a nápady

Nobodinoz je spoločnosť plná originálnych a inovatívnych nápadov. Neustále vylepšuje svoje produkty a hľadá spôsoby, ako priniesť do sveta detí ešte viac tvorivosti. Nobodinoz vyrába okrem nádherného nábytku aj hravé dekorácie do detskej izby, oblečenie a hračky. Pýtate sa, čím sa Nobodinoz odlišuje? Ponúkajú kvalitné produkty, ktoré sú odolné, funkčné a cenovo dostupné. Sami vytvárajú kolekcie plné farebných kombinácii, ktoré sú inovatívnym prienikom retro a moderného štýlu. Minimalistický dizajn sa výborne kombinuje a vyniká svojou nadčasovosťou.

Nobodinoz room

Pridaná hodnota produktov Nobodinoz

Nobodinoz si potrpí na kvalitné materiály a látky, ktoré sú zároveň šetrné k prírode a neškodné k detskej pokožke. Rešpekt k ekológii je jednou z priorít značky. Tím Nobodinoz je multikultúrny, vďaka čomu sa spoločnosť neustále rozrastá a napreduje.

Nobodinoz room pink

Nobodinoz stany

Lulubee tipy

Detská vyvýšená postieľka Nobodinoz

Detská vyvýšená postieľka Nobodinoz má dve úrovne nastavenia výšky. Môžete si vybrať zo štyroch farebných prevedení: prírodná, biela, ružová a zelená. Postieľka má elegantnú matnú povrchovú úpravu, okrúhlo tvarované nohy v štýle 50. rokov a mäkké, zaoblené strany. Vaše dieťatko tak počas spánku bude mať to najlepšie pohodlie.

Postielka nobodinoz

Detský modro-zlatý stan Phoenix

Modro-zlatý stan Phoenix od Nobodinoz prenesie vaše dieťatko do ríše snov. Stan má štvorcovú základňu a štyri masívne drevené stĺpiky, vďaka ktorým je stabilný a bezpečný. Stan sa tane ideálnym miestom na oddych, čítanie knižiek či popoludňajšie zdriemnutie.

Teepee nobodinoz

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked