Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Summer wishlist

Summer wishlist

Leto sa nezadržateľne blíži a my máme pre vás 7 Lulubee vychytávok, vďaka ktorým si ho naplno užijete aj so svojou včeličkou. Či už plánujete aktívne cestovať, alebo leňošiť pri vode, prídete si na svoje!

Ochrana pred prudkým slnkom

Na leto vo výbavičke nesmie chýbať komfortné tienidlo! Joolz Uni2 chráni pred UV slnečnými lúčmi a okrem toho, že poskytuje dokonalú clonu, kryje vaše dieťatko počas spánku, aby ho nevyrušil žiaden podnet. Zároveň umožňuje voľnému prúdeniu vzduchu, vďaka čomu sa pod ním ani nezvyšuje teplota.

Joolz day2 tienidlo

Štýlový skúter

Nie, nehovoríme o motorových vozidlách, ale o drevených Janod dizajnových vychytávkach na toto leto. Balančný skúter vo farbe Mint je absolútny „must have“ každej štýlovej rodinky. Vďaka nafukovacím kolesám bude jazda pohodlná a bezpečná, pretože sa prispôsobia rôznym povrchom. Navyše má masívnu drevenú konštrukciu a nastaviteľné sedadielko.Janod odrážadlo

Túlivá Tula

Zbaliť sa a vyraziť za dobrodružstvom spolu s vašou včielkou aj na miesta, kam by ste sa s kočíkom nedostali? Veľmi jednoduché vďaka praktickému nosiču Tula. Dieťatko je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a vy sa nemusíte báť, že by vás z dlhého nosenia bolel chrbát. Tula totiž rozloží váhu dieťaťa rovnomerne medzi obe ramená a boky rodiča. Na bruchu či na chrbte si váš potomok užije skvelý výhľad na okolie a vy máte voľné ruky pri pohybe. Ideálne!

Nosič tula

Oáza v izbičke

Možno ste to ešte nezachytili, ale v našom e-shope pribudla letná novinka do detskej izbičky. Je ňou komoda Mimm pre náročných. Exkluzívna kvalita a ekologické materiály pre rodičov, ktorým záleží na dizajne! Je originálna, nadčasová a vybrať si môžete z rôznych farebných variantov.

Mimm komoda v detskej izbe

Proti hmyzu a proti slnku v Bugaboo štýle

Univerzálny slnečník na Bugaboo kočík je dokonalou ochranou počas dní plných slnka. Vďaka otočnému kĺbu si ho na kočíku prispôsobíte presne tak, ako potrebujete.

Sieťka proti hmyzu Bugaboo zasa umožní vášmu drobcovi pohodlne odpočívať aj pri vode alebo kdekoľvek v letnej prírode. Perfektne sedí na všetky typy Bugaboo kočíkov.

Bugaboo slnečník

Ergonomické letné sedadlo

Ľahkosť ovládania kočíka Joolz ešte podporuje jeho letný doplnok. Elegantné priedušné sedadlo, ktoré poskytuje perfektnú ventiláciu a komfortné sedenie aj počas horúcich letných dní. Pobyt v kočíku tak už pre dieťatko nebude v sparných dňoch nepríjemný.

Letné sedadlo Joolz

Mios - Birds of Paradise

Ideálny spoločník do ulíc veľkomesta s dizajnom, ktorý je stelesnením bezstarostného života. Maximálne pohodlie zabezpečí široké pohodlné sedadlo a predné otočné kolesá zasa zaručia perfektnú manipuláciu. Kompaktný športový kočík s inovatívnou a priedušnou nadstavbou, ktorú možno nasadiť i v protismere jazdy, je jednoducho dokonalým letným spoločníkom všetkých mestských mamičiek.

Mestský kočík Cybex Mios

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked