109,96

Fusak na prvý pohľad vyzerá ako malý spací vak. Vášmu dieťaťu však dopraje maximálny tepelný komfort a pohodlie. Univerzálny fusak na kočík Bugaboo má vonkajšiu stranu vyrobenú z vodoodolnej jemnej látky, zatiaľ čo vnútro tvorí pohodlný a hebký flís, ktorý reguluje teplotu a odvádza vlhkosť.

Fusak sa na kočík prichytí pomocou päťbodového bezpečnostného pásu: jednoducho pretiahnete pásy otvormi vo fusaku. Počas teplejších dní môžete prednú časť fusaku otvoriť a prichytiť pomocou cvokov. V chladnejších a veterných dňoch môžete fusak pritiahnuť ku strieške a udržať tak hlavičku a krk dieťatka v teple. Fusak je vhodný pre všetky typy kočíkov Bugaboo. Rôznorodá škála farieb umožňuje kombinácie, ktoré vám budú najviac vyhovovať.

Bugaboo je európsky výrobca, ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Na trhu pôsobí tento výrobca už viac ako 15 rokov a inšpiroval už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojím dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy, teda dizajn a technika, estetika a funkčnosť, sa dokonale snúbia v značke Bugaboo.

Vlastnosti:

  • maximálne pohodlný
  • mäkká, priedušná podšívka, ktorá reguluje teplotu a odvádza vlhkosť
  • ochrana dieťaťa
  • 2x2 zipsový uzáver, ktorý možno otvoriť z obidvoch strán (hore a dole)
  • jednoduché pripevnenie na všetky typy kočíky Bugaboo
Farba podvozkuBlack,Dark Grey,Ice Blue,Off White,Orange,Red,Soft Pink,Dark Khaki,Navy,Sand,Bright Yellow,Royal Blue
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha