Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Bugaboo adaptér na stupienok ku kočíku Comfort Wheeled Board+pre Donkey/Buffalo

15,00 €
Brand: Bugaboo
Details

Vytvorte svojmu dieťaťu pohodlnú jazdu na kočíku Bugaboo so stupienkom. Stupienok na kočík Bugaboo sa jednoducho pripojí na jeho podvozok iba dvoma klikmi. Vylepšený stupienok bol navrhnutý pre ešte väčšie pohodlie vás a vášho dieťaťa. Stupienok Bugaboo je flexibilný; vytvorí dostatočný priestor pri prechádzke s kočíkom.

Adaptér na detský kočík Bugaboo Donkey a Bugaboo Buffalo je tým pravým spojením medzi kočíkom a stupienkom Comfort Wheeled Board. Stupienok na kočík Bugaboo ponúka vášmu dieťaťu dve možnosti; ako ho využiť: Dieťa stojí na stupienku a vy tlačíte kočík Bugaboo alebo sedí a pohodlne si užíva jazdu z inej perspektívy ako v kočíku.

Bugaboo Comfort Wheeled Board je kompatibilný s kočíkmi Bugaboo Donkey a Bugaboo Buffalo.

Bugaboo je európsky výrobca; ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Na trhu pôsobí tento výrobca už viac ako 15 rokov a inšpiroval už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojim dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne; ale pritom nadčasové produkty; ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy - dizajn a technika; estetika a funkčnosť; tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

More Information
Viac informácií
Brand Bugaboo
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Bugaboo adaptér na stupienok ku kočíku Comfort Wheeled Board+pre Donkey/Buffalo