74,95

Kočík Bugaboo Bee3 je ideálnou voľbou rodičov, ktorí sú často na cestách a pritom si chcú užívať zážitky aj so svojím dieťatkom. Kočík Bugaboo Bee3 prekvapí svojou ľahkosťou a svižnosťou pri jazde. Ide o ideálnu variantu do mesta, kde sú preplnené ulice alebo hromadná doprava. Skvelo ovládateľný kočík s odpruženými všetkými štyrmi kolesami vezme ulice útokom. Kočík Bugaboo Bee3 sa dá štýlovo doplniť poťahom hlbokej vaničky. Poťah je luxusným doplnkom, ktorý kočík viditeľne oživí. Vášmu dieťaťu pritom dopraje pohodlie počas oddychovania. 

Aj malé veci dokážu urobiť veľkú zmenu. Doprajte vášmu dieťaťu pohodlnú a bezpečnú jazdu v kočíku Bugaboo Bee3, ktorý už na pohľad bude vyzerať luxusne. 

Bugaboo je európsky výrobca, ktorý sa viac ako 20 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Na trhu pôsobí tento výrobca už viac ako 20 rokov a inšpiroval už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojím dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo vyrába inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy – dizajn a technika, estetika a funkčnosť, tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

  • balenie obsahuje textilnú časť vaničky Bee3
Farba podvozkuBlack,Red,Grey Melange,Dark Khaki
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha