759,00

Pripravte sa na závan elegancie v mestských uliciach. Dizajnový kočík Bugaboo Bee5 TONE je limitovanou edíciou, ktorou upútate pozornosť aj tých najnevšímavejších najmä vďaka novým a neopozeraným prvkom. Kočík je detailne prepracovaný a jeho odtieň si všimne naozaj každý. Vnútro striešky je vo veľmi prirodzenom modrom odtieni a strieška z vonkajšej strany je v originálnom voskovom prevedení. Kočíky Bugaboo poskytujú vysoký komfort pre dieťa a množstvo prepracovaných funkcií.

Kočík Bugaboo vám pomôže zaujať. Práve táto kombinácia dáva produktu štýlový a elegantný vzhľad. Sedadlo tmavošedej farby sa mieša s bielou farbou, čím vytvára jedinečný dvojtónový odtieň a dopĺňa tak sofistikovanosť tohto kočíka. Detailne je prepracovaná aj rúčka, ktorá je v prešívanom prevedení z ekokože. Doladené sú aj popruhy, ktoré sú šedé. Konštrukcia je hliníková a prepracované sú aj kolesá, ktoré sú v modrom odtieni. Ak hľadáte kvalitu, tak kočík Bugaboo Bee5 Complete je správna voľba.

Bugaboo je európsky výrobca, ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Na trhu pôsobí tento výrobca už viac ako 15 rokov a inšpiroval už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojim dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy - dizajn a technika, estetika a funkčnosť, tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

Vlastnosti:

  • vnútorná strana striešky vo veľmi príjemnom modrom odtieni
  • vonkajšia strana striešky má originálne voskové prevedenie
  • dvojtónová tkanina v kombinácii tmavošedej a bielej farby
  • sofistikovaný vzhľad dotvárajú textílie a krytky koliesok v levanduľovej farbe
  • ručne šitá rúčka z ekokože
  • hliníková konštrukcia
  • jednoduchá manipulácia a manévrovanie jednou rukou
TypŠportové
Počet detíJedináčik
Typ koliesNenafukovacie gumové
Požadované vlastnostiBrzda,Možnosť pripevnenia autosedačky,Zatáčacie kolesá
Počet koliesŠtvorkolesové
Farba podvozkuAluminium
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha