Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Bugaboo Buffalo predné koleso 10-palcové na detský kočík

39,95 €
SKU:
655
Brand: Bugaboo
Details

Predné 10-palcové koleso je vhodné na kočík Bugaboo Buffalo. Koleso nie je hladké; a preto vždy udržiava potrebný tlak. Kočík Bugaboo Buffalo je kočík do každého terénu. Vyniká svojou kvalitou; šikovným vyhotovením; inovatívnymi funkciami; ľahkým ovládaním a používaním.

Kočík Bugaboo Buffalo je vhodný do akéhokoľvek terénu. Ocenia ho rodičia; ktorí radi objavujú krajinu okolo seba a milujú výlety do prírody. Multifunkčný; robustný a priestranný; to sú len niektoré z prívlastkov; ktoré sa dajú použiť na kočík Bugaboo Buffalo. Nezáleží na tom; ako náročný váš výlet bude; pretože s kočíkom Bugaboo Buffalo sa vám v akomkoľvek teréne pôjde ľahko. Aj malé veci dokážu urobiť veľkú zmenu. Doprajte si hladkú; pohodlnú a bezpečnú jazdu s náhradnými prednými kolesami na kočík Bugaboo Buffalo.

Bugaboo je holandský výrobca; ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Táto renomovaná značka už inšpirovala státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojím dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne; ale pritom nadčasové produkty; ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy; ako sú dizajn a technika; estetika a funkčnosť; sa dokonale snúbia v značke Bugaboo. 

Vlastnosti:

  • ľahko pripevniteľné; nepotrebujete žiadne špeciálne náradie
  • vhodné na kočík Bugaboo Buffalo
More Information
Viac informácií
Brand Bugaboo
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Bugaboo Buffalo predné koleso 10-palcové na detský kočík