84,95
80,70

Slnečná clona Bugaboo Buffalo Breezy je dokonalá strieška na kočík Bugaboo. Slnečná strieška Bugaboo Buffalo je vďaka teflónovej vrstve odolná proti vode a olejom, má vysoký ochranný faktor UPF 50+ (okrem prieduchov po bokoch striešky). Priedušná slnečná clona má hneď niekoľko funkcií: ochrana pred slnečným žiarením, ochrana pred komármi od hlavy až po nôžky, extra vetranie počas horúcich letných dní.

Priedušná letná strieška má okno na zips, ktoré umožňuje vetranie a zároveň ľahký prístup k dieťatku. Aj napriek vysokej odolnosti a ochrane poskytuje strieška príjemné chladné osvieženie. Strieška na detský kočiarik Bugaboo sa dá nastaviť podľa vašich potrieb tak, aby bolo dieťa chránené počas celého dňa. Vyberte si zo širokej škály farieb, Bugaboo Buffalo sa prispôsobí vášmu štýlu. Strieška Bugaboo je kompatibilná aj s kočíkom Bugaboo Runner.

Bugaboo je holandský výrobca, ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Táto renomovaná značka už inšpirovala státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojím dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy, ako sú dizajn a technika, estetika a funkčnosť, sa dokonale snúbia v značke Bugaboo.

Farba podvozkuIce Blue,Soft Pink,Niark1,Dark Khaki,Arctic Grey
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha