109,96

Dajte svojmu kočíku Bugaboo úplne nový vzhľad vďaka sade poťahov Bugaboo. Poťahy na kočiarik Bugaboo sú kompatibilné s modelom Bugaboo Buffalo. Súčasťou setu je poťah na hlbokú vaničku a poťah na slnečnú striešku. Látkové poťahy na kočík poskytujú vysoký ochranný faktor UPF 50+, ktorý vaše dieťa ochráni pred slnečnými žiarením.

Vyberte si farbu podľa svojho štýlu, podľa ročného obdobia alebo podľa nálady. Poťahy Bugaboo sa dajú prať v práčke a pritom si udržia svoju farebnosť. Sú vyrobené z rovnakého materiálu ako základňa kočíka - 600 Denier. Sú to štýlové a praktické poťahy, ktoré dieťatko v zime zohrejú a v lete mu poskytnú dostatočnú ochranu pred slnkom.

U nás máme striešky v rôznych farbách a aj v exkluzívnej dizajnovej kolekcii Niark1 na všetky typy Bugaboo kočíkov. Niark1 je francúzsky undergroundový umelec a ilustrátor, ktorého dizajn prináša svieži závan vtipu so štipkou rebélie. Samotná kolekcia sa hrá so strašidlami, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou jeho tvorby, a s veselou farebnosťou.

Bugaboo je holandský výrobca, ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Táto renomovaná značka už inšpirovala státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojím dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy, ako sú dizajn a technika, estetika a funkčnosť, sa dokonale snúbia v značke Bugaboo.

Vlastnosti a špecifikácie:

  • kvalitné šité poťahy
  • ochranný faktor UPF 50+
  • materiál 600 Denier
  • pranie v práčke
  • krásne farebné
  • moderné
  • praktické - zahrejú i ochránia pred slnkom
Farba podvozkuBlack,Off White,Petrol Blue,Red,Niark1,Royal Blue
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha