109,96

Kočík Bugaboo Buffalo je kočík do každého terénu. Vyniká svojou kvalitou, šikovným prevedením, inovatívnymi funkciami, ľahkým ovládaním a používaním.

Kočík Bugaboo Buffalo je vhodný do akéhokoľvek terénu. Ocenia ho rodičia, ktorí radi objavujú krajinu okolo seba a milujú výlety do prírody. Multifunkčný, robustný a priestranný, to sú len niektoré z prívlastkov, ktoré sa dajú použiť na kočík Bugaboo Buffalo. Nezáleží na tom, ako náročný váš výlet bude, pretože s kočíkom Bugaboo Buffalo sa vám v akomkoľvek teréne pôjde ľahko. O pohodlie a bezpečnosť vášho dieťaťa sa postará športová sedačka, ktorá sa skladá z komfortného postroja, popruhov a pohodlnou spodnou časťou sedadla.

Aj malé veci dokážu urobiť veľkú zmenu. Doprajte vášmu dieťaťu pohodlnú a bezpečnú jazdu v športovej sedačke kočíka Bugaboo Buffalo. 

Bugaboo je európsky výrobca, ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Na trhu pôsobí tento výrobca už viac ako 15 rokov a inšpiroval už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojim dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy - dizajn a technika, estetika a funkčnosť, tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

Farba podvozkuBlack
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha