Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Bugaboo Fox2/Cameleon3 breezy letná strieška na kočík

84,95 €
SKU:
516
Brand: Bugaboo
Details

Slnečná clona Bugaboo  Breezy je ideálna letná strieška na kočík Bugaboo. Priedušná slnečná clona má hneď niekoľko funkcií, ochrana pred slnečným žiarením, ochrana pred komármi extra vetranie počas horúcich letných dní. Slnečná strieška Bugaboo je vďaka teflónovej vrstve odolná proti vode a olejom, má vysoký ochranný faktor UPF 50+ (okrem prieduchov po bokoch striešky).Vhodná na modely Fox a Cameleon.

Aj napriek vysokej odolnosti a ochrane poskytuje strieška príjemný priestor na oddych. Priedušná letná strieška má okno na zips, ktoré umožňuje vetranie a zároveň ľahký prístup k dieťatku. Strieška  sa dá nastaviť podľa vašich potrieb tak, aby bolo dieťa chránené počas celého dňa. Vyberte si zo širokej škály farieb, Bugaboo sa pripôsobí vášmu štýlu.

Bugaboo je európsky výrobca, ktorý sa viac ako 20 rokov zaoberá produkciou kvalitných dizajnových kočíkov a batožiny. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy – dizajn a technika, estetika a funkčnosť, tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

More Information
Viac informácií
Brand Bugaboo
Farba podvozku Arctic Grey, Dark Khaki, Ice Blue, Niark1, Soft Pink
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Bugaboo Fox2/Cameleon3 breezy letná strieška na kočík

Čítať viac

Bugaboo organizér ku kočíku
Bugaboo organizér ku kočíku
49,96 €
Bugaboo Fox2 Style set
Bugaboo Fox2 Style set
249,95 €
Bugaboo Fox2 strieška
Bugaboo Fox2 strieška
89,95 €
Bugaboo Fox poťah hlbokej vaničky
Bugaboo Fox poťah hlbokej vaničky
110,00 €