84,95

Slnečná clona Bugaboo  Breezy je ideálna letná strieška na kočík Bugaboo. Priedušná slnečná clona má hneď niekoľko funkcií: ochrana pred slnečným žiarením, ochrana pred komármi, extra vetranie počas horúcich letných dní. Slnečná strieška Bugaboo je vďaka teflónovej vrstve odolná proti vode a olejom, má vysoký ochranný faktor UPF 50+ (okrem prieduchov po bokoch striešky).Vhodná na modely Fox a Cameleon.

Aj napriek vysokej odolnosti a ochrane poskytuje strieška príjemný priestor na oddych. Priedušná letná strieška má okno na zips, ktoré umožňuje vetranie a zároveň ľahký prístup k dieťatku. Strieška  sa dá nastaviť podľa vašich potrieb tak, aby bolo dieťa chránené počas celého dňa. Vyberte si zo širokej škály farieb, Bugaboo sa pripôsobí vášmu štýlu.

Bugaboo je európsky výrobca, ktorý sa viac ako 20 rokov zaoberá produkciou kvalitných dizajnových kočíkov a batožiny. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy – dizajn a technika, estetika a funkčnosť, tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

Farba podvozkuIce Blue,Soft Pink,Niark1,Dark Khaki,Arctic Grey
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha