69,95

Potrebujete sa prebrodiť snehom alebo prejsť hrboľatý a náročný terén? Vďaka terénnym kolesám, ktoré sú vhodné ako do snehu, tak na nerovný povrch, sa dostane s kočíkom Bugaboo Cameleon3 kamkoľvek. Kolesá s ľahkosťou zvládnu hlboký sneh i ťažší terén ako poľné či lesné cesty.

Kolesá sa jednoducho nasadzujú. Stačí na to jednoduché zakliknutie. Kolesá sú pevné a neotáčajú sa okolo svojej osi, čo dodáva kočíku v teréne väčšiu stabilitu. Pri skladaní sa dajú kolesá jednoducho sklopiť a kočík je po zložení rovnako malý ako s otočnými kolesami.

Kočík Bugaboo Cameleon3 je kočíkom pre rodičov, ktorí chcú najnovšie technické vychytávky, pohodlnú manipuláciu, najmodernejšie materiály a veľkú škálu farebných možností. Do každého počasia i terénu stačí len jeden kočík - Bugaboo Cameleon3.

Bugaboo Cameleon3 je ideálny pre rodičov, ktorí nechcú robiť kompromisy a chcú žiť naplno - cestovať z mesta na pláž alebo do lesa. Jeden kočík poslúži dieťatku od narodenia do 3 rokov. Kombinácia minimálnej váhy a jednoduchej manipulácie vás presvedčí a iný kočík už nebudete chcieť.

Bugaboo je európsky výrobca, ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Na trhu pôsobí tento výrobca už viac ako 15 rokov a inšpiroval už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojim dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy - dizajn a technika, estetika a funkčnosť, tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

Vlastnosti: 

  • kolesá sú pevné, neotáčajú sa okolo svojej osi, čím dávajú kočíku stabilitu
  • jednoduchá manipulácia, nasadenie, skladanie, sklopenie
  • priemer penového kolesa je 10"
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha