Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Bugaboo Donkey set poťahov na kočík pre deti

109,96 €
SKU:
590
Brand: Bugaboo
Details

S poťahmi Bugaboo si môžete vytvoriť originálny detský kočík Bugaboo podľa svojho štýlu. Poťahy na kočiarik Bugaboo sú kompatibilné s modelom Bugaboo Donkey. Súčasťou setu je poťah na hlbokú vaničku a poťah na slnečnú striešku. Látkové poťahy na kočík obsahujú vysoký ochranný faktor UPF 50+; ktorý vaše dieťa ochráni pred slnečnými žiarením.

Vyberte si farbu podľa ročného obdobia; nálady alebo osobného štýlu. Poťahy Bugaboo sa dajú prať v práčke a pri tom si udržia svoju farebnosť. Sú vyrobené z rovnakého materiálu ako základňa kočíka – 600 Denier. Sú to dizajnové a praktické poťahy; ktoré dieťatko v zime zohrejú a v lete mu poskytnú dostatočnú ochranu pred slnkom.

Bugaboo je európsky výrobca; ktorý sa viac ako 20 rokov zaoberá produkciou kvalitných dizajnových kočíkov a batožiny. Bugaboo produkuje inovatívne; ale pritom nadčasové produkty; ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy – dizajn a technika; estetika a funkčnosť; tvar a praktickosť sa v Bugaboo dokonale spájajú.

U nás máme striešky v rôznych farbách a aj v exkluzívnej dizajnovej kolekcii Niark1 na všetky typy Bugaboo kočíkov. Niark1 je francúzsky undergroundový umelec a ilustrátor; ktorého dizajn prináša svieži závan vtipu so štipkou rebélie. Kolekcia; sama o sebe; sa hrá so strašidlami; ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou jeho tvorby a s veselou farebnosťou.

Vlastnosti a špecifikácie:

  • kvalitne šité poťahy
  • ochranný faktor UPF 50+
  • materiál 600 Denier
  • pranie v práčke
  • krásne farebné
  • moderné
  • praktické – zahrejú i ochránia pred slnkom
More Information
Viac informácií
Brand Bugaboo
Farba podvozku Black, Grey Melange, Ice Blue, Niark1, Off White, Petrol Blue, Red, Soft Pink
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Bugaboo Donkey set poťahov na kočík pre deti