Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Bugaboo držiak na mobilný telefón je navrhnutý tak; aby ste mali svoj smartfón vždy poruke. Vďaka inovatívnemu click&go systému ho ľahko pripevníte na rukoväť akéhokoľvek kočíka Bugaboo. Roztiahnuteľný držiak sa prispôsobí akémukoľvek telefónu a zafixuje ho pevne na svoje miesto.

Vďaka guľočkovému uchyteniu môžete držiak na telefón ľubovoľne otáčať o 360°. Váš telefón tak máte vždy dostupný a sledovanie máp; fotenie; nahrávanie vašich športových výkonov alebo počúvanie hudby bude ľahšie než kedykoľvek doteraz. Držiak na telefón vám dodá voľnosť na objavovanie okolitého sveta spolu s vaším dieťaťom.

Bugaboo je európsky výrobca; ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Na trhu pôsobí tento výrobca už viac ako 15 rokov a inšpiroval už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojim dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne; ale pritom nadčasové produkty; ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy - dizajn a technika; estetika a funkčnosť; tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

More Information
Viac informácií
Brand Bugaboo
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Bugaboo držiak na mobilný telefón