Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Bugaboo Mammoth Bag na kočíky Cameleon/Fox/Buffalo

129,95 €
SKU:
3074
Brand: Bugaboo
Details

Taška Bugaboo Mammoth Bag pridáva kočíku veľké množstvo úložného priestoru.

Unesie všetko; takže ste vždy pripravení na čokoľvek. Poznáte to; vždy keď odchádzate s kočíkom; beriete veľa vecí; potom sa musíte zastaviť v obchode nakúpiť; alebo pôjdete do parku a tak potrebujete nejakú deku; hračky; loptičky; obed na piknik... to všetko k základným veciam. Ako môžete toto všetko nosiť bez preťaženia kočíka? Bugaboo Mammoth Bag je skvelá taška; ktorá sedí na konštrukciu vášho kočíka a udrží až 12 kg alebo 30 litrov dodatočných vecí; k priestoru; ktorý váš kočík už má.

Taška je umiestnená na spodnej časti kočíka; čo znamená; že váš kočík zostáva stabilný a veci zostávajú mimo priestoru; ktorý je medzi vami a dieťatkom.

Už žiadne voľné nosiče visiace z rukovätí a narážajúce do nôh pri chôdzi! Štýlový vzhľad Bugaboo Mammoth Bag dokonale dopĺňa váš kočík; zatiaľ čo jeho praktickosť vám dá zase o trochu viac radosti do života. Dôverný systém Grab&Go znamená; že tašku môžete ľahko vybrať a nosiť samostatne; či si ju len postaviť na stôl a pripnúť zase späť. Je ako oddeliteľný kufrík; ktorý robí váš život na cestách ľahšie zvládnuteľným.

Bugaboo Mammoth Bag je kompaktný s kočíkmi: Bugaboo Fox; Bugaboo Cameleon 3; Bugaboo Buffalo a Bugaboo stúpadlo ku kočíku. Taška je kompaktná len so športovou verziou kočíku; nie s hlbokou vaničkou. Je kompatibilná s kočíkmi vyrobenými od júna 2014. Na použitie tašky s kočíkmi Bugaboo Cameleon 3 a Bugaboo Buffalo je nutné zakúpiť adaptér ku stúpadlu na daný kočík.

Bugaboo je európsky výrobca; ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá vývojom a výrobou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Táto značka inšpirovala už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojím dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo vyrába inovatívne; ale pritom nadčasové produkty; ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy – dizajn a technika; estetika a funkčnosť; tvar a funkcie – sa v Bugaboo dokonale spájajú.

Vlastnosti:

  • upevňovacími popruhmi bezpečne pripevníte tašku ku kočíku
  • predné vrecko poskytuje jednoduchý prístup k základným predmetom
  • podperný adaptér pomáha držať tašku v polohe pre rýchle a jednoduché nakladanie
  • izolovaná vonkajšia tkanina
  • vnútorné vrecko pre bezpečné ukladanie
  • umývateľná podšívka
  • držiak na kľúče
  • magnetické gombíky umožňujú ľahký prístup a udržujú elegantnú a čistú rukoväť
  • hlavná časť ponúka až 30 litrov alebo 12 kilogramov úložného priestoru
More Information
Viac informácií
Brand Bugaboo
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Bugaboo Mammoth Bag na kočíky Cameleon/Fox/Buffalo

Čítať viac

Bugaboo Fox2 strieška
Bugaboo Fox2 strieška
89,95 €
Bugaboo Fox rukoväte na madlá
Bugaboo Fox rukoväte na madlá
29,95 €
Bugaboo Fox poťah hlbokej vaničky
Bugaboo Fox poťah hlbokej vaničky
110,00 €