380,00
300,00

Aktívni rodičia, ktorí radi behajú a chcú do svojho športového životného štýlu zapojiť aj svoje dieťa, nepotrebujú dva rozdielne kočíky. Vďaka trojkolesovému podvozku Bugaboo Runner si môžete užívať šport a mať vaše dieťa po celý čas pri sebe. Podvozok Bugaboo Runner je samostatný podvozok určený špeciálne na beh. Je kompatibilný s každým typom kočíkov Bugaboo. Manipulácia je jednoduchá: stačí nasadiť športovú sedačku do Bugaboo Runner a môžete vyraziť.

Bugaboo Runner je unikátny tým, že deťom umožňuje dva spôsoby sedenia, buď pozerajú priamo na rodičov, alebo pozorujú okolitý svet otočené v smere jazdy. Kočík Bugaboo Runner vznikol z vášne k slobode pohybu, a preto spĺňa aj tie najnáročnejšie očakávania rodičov a ich detí. Bugaboo Runner je dostupný ako príslušenstvo k Bugaboo Bee, Bugaboo Cameleon, Bugaboo Buffalo a Bugaboo Donkey.

Pri behu je dôležitá bezproblémová a hladká jazda. Podvozok Bugaboo Runner to absolútne spĺňa. Tvoria ho veľké kolesá s pneumatikami plnenými vzduchom a dopĺňa ho jedinečný závesný systém, ktorý všetky nerovnosti na ceste odpruží. Trojkolesová základňa ponúka stabilné jazdné vlastnosti. Predné koleso je zafixované, čo umožňuje beh na akomkoľvek povrchu. Nastaviteľné riadidlá zabezpečujú počas behu ergonomickú pozíciu dieťatka. Kočík je jednoduché obsluhovať, takže pri behu vás nebude nič rozptyľovať. Jemným stlačením na ktoromkoľvek mieste na riadidlách kočík ľahko spomalí alebo úplne zabrzdí.

Kočík Bugaboo Runner sa rýchlo a jednoducho skladá i rozkladá, ľahko ho doma kdekoľvek odložíte či preveziete autom. S kočíkom Bugaboo Runner sa môže celá rodina kedykoľvek vydať napríklad do parku, alebo si ísť zabehať do prírody.

Bugaboo je holandský výrobca, ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Táto renomovaná značka už inšpirovala státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojím dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy, ako sú dizajn a technika, estetika a funkčnosť, sa dokonale snúbia v značke Bugaboo.

Vlastnosti:

  • podvozok Bugaboo Runner
  • tri veľké nafukovacie kolesá

Technické parametre:

  • váha vrátane sedačky: 12,4 kg
  • váha podvozku s kolesami bez športovej sedačky: 8,5 kg
TypŠportové
Počet detíJedináčik
Typ koliesNafukovacie gumové
Požadované vlastnostiBrzda
Počet koliesTrojkolesové
Hmotnosť12,4 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha