Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Doprajte vášmu dieťatku pohodlie počas celého roka s mäkkou vlnenou dekou Bugaboo. Vlnená deka Bugaboo je vyrobená z najjemnejšiej merino vlny. Je priedušná; preto absorbuje a odvádza nadmernú vlhkosť v teplejšom období. Počas chladného obdobia vytvára izolačnú vrstvu; aby bolo vaše dieťa v teple.

Detská vlnená deka je vhodná aj pre tú najjemnejšiu a najcitlivejšiu pokožku bábätka. Jej povrchová úprava je veľmi jednoduchá: vyliate mlieko alebo čaj (v menšom množstve) môžete jednoducho utrieť; v prípade väčšieho znečistenia deku Bugaboo vyperiete v práčke. 

Vlnená deka Bugaboo má 3 nové moderné odtiene farieb: light grey mélange; off-white mélange a petrol blue melange. Detská deka sa dokonale hodí ku kočíku Bugaboo; pretože sa v nej odráža rovnako vkusný dizajn a funkčnosť.

Bugaboo je európsky výrobca; ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou kvalitných dizajnových kočíkov a batožiny. Bugaboo produkuje inovatívne; ale pritom nadčasové produkty; ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy – dizajn a technika; estetika a funkčnosť – sa v Bugaboo dokonale spájajú.

Funkcie a špecifikácie:

  • vyrobená z vlny merino
  • mäkká a priedušná
  • reguluje teplotu
  • odvádza vlhkosť
  • dá sa prať a sušiť v sušičke
More Information
Viac informácií
Brand Bugaboo
Farba podvozku Light Grey Melange, Off White Melange, Petrol Blue Melange
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Bugaboo vlnená deka pre deti Grey Melange