99,95

Doprajte vášmu dieťatku pohodlie počas celého roka s mäkkou vlnenou dekou Bugaboo. Vlnená deka Bugaboo je vyrobená z najjemnejšiej merino vlny. Je priedušná, preto absorbuje a odvádza nadmernú vlhkosť v teplejšom období. Počas chladného obdobia vytvára izolačnú vrstvu, aby bolo vaše dieťa v teple.

Detská vlnená deka je vhodná aj pre tú najjemnejšiu a najcitlivejšiu pokožku bábätka. Jej povrchová úprava je veľmi jednoduchá: vyliate mlieko alebo čaj (v menšom množstve) môžete jednoducho utrieť, v prípade väčšieho znečistenia deku Bugaboo vyperiete v práčke. 

Vlnená deka Bugaboo má 3 nové moderné odtiene farieb: light grey mélange, off-white mélange a petrol blue melange. Detská deka sa dokonale hodí ku kočíku Bugaboo, pretože sa v nej odráža rovnako vkusný dizajn a funkčnosť.

Bugaboo je európsky výrobca, ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou kvalitných dizajnových kočíkov a batožiny. Bugaboo produkuje inovatívne, ale pritom nadčasové produkty, ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy – dizajn a technika, estetika a funkčnosť – sa v Bugaboo dokonale spájajú.

Funkcie a špecifikácie:

  • vyrobená z vlny merino
  • mäkká a priedušná
  • reguluje teplotu
  • odvádza vlhkosť
  • dá sa prať a sušiť v sušičke
Farba podvozkuLight Grey Melange,Petrol Blue Melange,Off White Melange
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha