Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Cybex Priam vanička Jeremy Scott Wings

607,96 €
SKU:
519002009
Brand: Cybex
Details

Kočík Priam je drahokamom na korune produktov Cybex Platinum. Kočík Priam je ideálny spoločník; spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších rodičov. 

Detský kočík Priam má systém 3-v-1; polohovacie funkcie; dá sa tiež poskladať jednou rukou; kolesá sa dajú vybrať podľa terénu; v ktorom chcete kočík používať; má otočnú športovú nadstavbu a vytvára kompatibilný cestovný systém.Zaujímavosťou kočíka Priam je; že v zime môžete predné kolesá vymeniť za lyže a tak sa kočík zmení na sánky. 

Hlboká vanička Jeremy Scott Wings

Hlboká vanička na kočík Cybex Priam z kolekcie Jeremy Scott je vyrobená z kvalitných látok so štýlovým vzhľadom. Dieťatko môže v pokoji oddychovať na extra mäkkom matraci s funkciou pamäťovej peny. Vďaka zlatým krídlam bude pôsobiť až nebesky. Pohodlná a útulná vanička pre kočík Priam je štýlovým miestom pre spánok vášho dieťatka už od narodenia. Je navyše vybavená rozšíriteľnou XXL strieškou s UVP50+ ochranou pred slnkom. 

Jeremy Scott je posledným rebelom medzinárodného sveta módy. Jeho tvorba dokáže pritiahnuť a je tou najhorúcejšou témou medzi štýlovou elitou. Pri svojej druhej spolupráci so CYBEX Scott znova napína svoje revolučné svalstvo a mení paradigmy tak; že prináša nebo dole na zem. Slogan kolekcie "Adults Suck Then You Are One" a jeho ikonické krídla so zlatým zdobením ostro kontrastujú s klasickou čiernou farbou kolekcie. Scottovi sa podarilo zaujímavo spojiť pop-art a priekopnícky funkčný dizajn firmy Cybex. 

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriu je úspešným výrobcom detských autosedačiek; nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky; ktoré sú nielen bezpečné; ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu; sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty; v ktorých sa spája bezpečnosť; dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn; neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti:

  • štýlový vzhľad
  • rozšíriteľná XXL slnečná strieška s UVP50+
  • vysoko kvalitné látky vo vzhľade denim
  • extra mäkký matrac s funkciou pamäťovej peny
  • obsahuje aj pláštenku

Technické parametre: 

  • rozmery: 920 x 450 x 300 mm (dĺžkaxšírkaxvýška) 
  • vnútorné rozmery vrátane matraca: 760 x 300 x 200 mm (dĺžkaxšírkaxvýška) 
  • vhodná od narodenia do 9 kg (asi 6 mesiacov)
  • váha vrátane striešky a nákupného koša: 4;7 kg

More Information
Viac informácií
Brand Cybex
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Cybex Priam vanička Jeremy Scott Wings