237,95

NA DOTAZ!

Taška na plienky pre kočík CYBEX PRIAM/MIOS Karolína Kurková ONE LOVE je so svojím dômyselným systémom vnútorných vreciek, s odnímateľným termo držiakom na fľašu, prebalovaciou podložkou a vodeodolnou priehradkou ideálnym spoločníkom. Všetko v nej má svoje miesto. Dokonca, keď potrebujete mať voľné ruky, môžete ju nosiť ako štýlový ruksak.

Kolekcia CYBEX by KAROLINA KURKOVA čiastočne vznikla za použitia recyklovaných vlákien REPREVE®. Tieto vlákna využívajú materiál až z 31 recyklovaných PET fliaš a CYBEX sa vďaka tomuto postupu zaraďuje medzi značky, ktorým záleží na ochrane životného prostredia. Značka tak opravdu kráča v stopách svojeho sloganu CYBEX – pre rodičov zajtraška.

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriu je úspešným výrobcom detských autosedačiek, nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu, sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty, v ktorých sa spája bezpečnosť, dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn, neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti:

  • štýlový vzhľad
  • vnútorné vreckák, odnímateľný držiak na fľašu
  • prebaľovacia podložka a vodeodolná priehradka
  • nastaviteľné popruhy
  • možnosť zavesenia na rám kočíka PRIAM/MIOS
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha