Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Detská autosedačka Cybex Cloud Z i-Size

289,96 €
Brand: Cybex
Details

Nová kolekcia Cloud Z i-Size 2020!

Ak chcete dieťa bezpečne previezť dieťa autom do cieľa; je táto autosedačka top voľbou; lebo spĺňa bezpečnostné štandardy a má skvelé hodnotenia od užívateľov. Produkt má množstvo farebných variácií; ktoré sa hodia do interiéru auta. Využívajú technológiu L.S.P. System na ochranu proti bočnému nárazu pri nehode. Autosedačka Cybex Cloud Z i-Size je vhodná pre novorodencov do 13 kg (od narodenia do asi 18 mesiacov). 

V rámci modulárneho systému Z-Line možno autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak bezpečné cestovanie pre deti od narodenia až do 105 cm (cca 4 roky). Vďaka inovatívnemu otočnému mechanizmu základne Base Z je možné otáčať autosedačku Cloud Z i-Size z pozície proti smeru jazdy do pozície pre jednoduchý nástup a výstup. Autosedačka je ďalej vybavená odnímateľnou novorodeneckú vložkou; ktorá znižuje riziko nebezpečného prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Po nasadení autosedačky na kočík je možné nastaviť ergonomickou pozíciu úplného ľahu.

Nová definícia luxusného cestovania. Autosedačka vyniká dokonalou symbiózou neobyčajnej ochrany a nového druhu cestovného systému s výnimočnou bezpečnosťou v aj mimo auta.

Vďaka pozícii ľahu je možné detskú autosedačku mimo auta zmeniť na vaničku. Tento inovatívny cestovný systém dopĺňa teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze; takmer úplne plochá pozícia ľahu aj v aute a XXL slnečná strieška s ochranným faktorom UV50+. Autosedačka má 11-pozičnú výškovo nastaviteľnú opierku hlavy. Nastaviť sa dá i dĺžka pásov a sklon pozície sedenia. Detská autosedačka tak rastie spolu s dieťatkom.

Sklápacia opierka chrbta

Funkcia autosedačky Cloud Z umožňuje takisto ako u jeho predchodcu (Cloud Q) zmeny do horizontálnej pozície mimo auta. S dlhšou opierkou nôh a pozíciou takmer úplne v ľahu môže dieťa pohodlne ležať v ergonomickej pozícii. Uhol sa dá ľahko nastaviť jednou rukou bez nutnosti vybrať dieťa von z autosedačky; zatiaľ čo madlo na nosenie stále zostáva vo vzpriamenej polohe pre ľahšiu manipuláciu. Vďaka možnosti sklopenia sa autosedačka  premení na praktický a dômyselný doplnok. Dieťa môže pokojne spať s optimálnou ochranou v ergonomickej pozícii.

Automatické nastavenie výšky autosedačky

Autosedačka Cloud Z sa prispôsobí potrebám aj tých najcitlivejších novorodencov a predčasne narodených detí. Vďaka nastaveniu opierky hlavy sa mení aj uhol sedenia; vďaka čomu autosedačka rastie spolu s dieťaťom. Pomocou integrovaného automatického nastavenia ponúka autosedačka dostatok priestoru a pohodlia aj pre väčšie deti.

L.S.P. systém 

Ponúka zvýšenú bezpečnosť pri bočnom náraze. V kombinácii s energiou absorbujúcou škrupinou znižuje silu bočného nárazu až o cca 25%.kopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System); v kombinácii s energiu absorbujúcou škrupinou pohlcuje silu bočného nárazu. Teleskopickú lineárnu ochranu pri bočnom náraze je možné individuálne nastaviť. Prvotné sily nárazu sú prenášané cez predĺžený bočný protektor; smerujúce k dverám a potom sú rozložené na škrupine autosedačky. Flexibilná štruktúra materiálu detskej autosedačky potom absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa.

11-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy

Vďaka 11-pozičnej výškovo nastaviteľnej opierky hlavy s integrovaným systémom pásov sa dĺžka pásov automaticky mení podľa výšky opierky hlavy. To zabraňuje zbytočne zložitému vyvliekaniu a navliekaniu pásov a znižuje možnosť nesprávneho použitia.

Odnimateľná novorodenecká vložka

Vďaka novorodeneckej vložke môžu deti v autosedačke ležať v pozícii takmer úplne ľahu. Tá pomáha predchádzať nebezpečnému prepadávanie hlavy dieťaťa dopredu počas spánku; ktoré môže viesť k dýchacím problémom. Pre poskytnutie väčšieho priestoru starším deťom by mala byť vložka vytiahnutá; akonáhle je dieťa vyššie ako 60 cm.

Integrovaná XXL slnečná strieška

Vďaka strieške zabezpečíte pre dieťa prémiovú ochranu pred vetrom a slnkom s UPF50 +.

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriu je úspešným výrobcom detských autosedačiek; nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky; ktoré sú nielen bezpečné; ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu; sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty; v ktorých sa spája bezpečnosť; dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn; neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti:

 • súčasť modulárneho systému Z - line
 • otočný mechanizmus pre jednoduchšiu obsluhu
 • energiu absorbujúca škrupina - absorbuje sily nárazu a chráni dieťa
 • extra široké Y pásy s mäkkými poduškami
 • ergonomická pozícia ľahu mimo aut
 • vyberateľná novorodenecká vložka pre predčasne narodené a veľmi malé deti
 • 11-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom pásov
 • ochrana pri bočnom náraze (LSP Systém)
 • integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška s UVP50+
 • cestovný systém nielen s kočíkmi Cybex
 • látkové poťahy možno prať v práčke pri 30°C

Technické parametre:

 • dĺžka/šírka/výška: 670; 440; 380-600 mm
 • hmotnosť: 4;8 kg
 • váha dieťaťa: 0-13 kg (novorodenec až cca 18 mesačné dieťa)
More Information
Viac informácií
Brand Cybex
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Detská autosedačka Cybex Cloud Z i-Size