Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Spánok je pre dieťatko nesmierne dôležitý! Pomáha mozgu a telu; aby rástol. V kolíske Leander je dieťa v bezpečí. Tiež stimuluje jeho vývoj. To všetko je integrované do konštrukcie kolísky Leander.

Kolíska je buď pripevnená k stropu hákom alebo visí vo svojom ráme. Je tu sloboda pohybu vo všetkých smeroch. Dieťatko v kolíske Leander dokonale zrelaxuje. Kolíska povzbudzuje zmysly; rovnováhu a motoriku dieťatka.

Kolíska je spojením dizajnu a funkčnosti. Zvlášť novorodenci potrebujú byť niečím okolo obklopení; aby sa necítili stratení v priestore. Oválny tvar kolísky obklopuje dieťa a vytvára bezpečný; malý priestor. Stačí sa len jemne dotknúť a kolíska bude v pohybe; ktorý vaše dieťa pozná z bruška.

Dánska spoločnosť Leander sa už od svojho založenia v roku 1998 riadi heslom "kvalita je v najmenších detailoch". Za každým jej výrobkom je kus dobre premyslenej vízie a kvalitná práca. Keď investujete do Leander produktu; neinvestujete do nábytku len pre jedno dieťa; ale do kusu; ktorý sa môže dediť  z generácie na generáciu.

Vlastnosti: 

  • rozmery: 30x50x83 cm (hĺbkaxšírkaxdlžka)
  • stojan je vysoký 197 cm
  • hmotnosť: 9;5 kg
  • povrch kolísky: 100% bavlna
  • možno prať na 60°C

More Information
Viac informácií
Brand Leander
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Detská kolíska Leander sivá