99,95
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Done by Deer hracia deka Activity Play s mäkkým prešívaním bude pre vaše dieťatko skvelým spoločníkom pri spoznávaní sveta okolo seba. Hračky, ktoré sú súčasťou krásneho chrastia, hrkajú alebo zvonia. Aktívna deka sloníka Elpheeho poteší každé dieťatko.

Jednofarebná aktívna hracia podložka Activity Play od Done by Deer s mäkkým prešívaním v tvare guličiek vrátane piatich závesných hračiek je určená na pohybovú aktivitu vášho dieťatka. Hračky môžete zavesiť do 13 rôznych pozícii na hracie oblúky. Krokodíl Croco bude pri dotyku praskať, sloník Elphee chrastiť, balóniky majú v sebe zvonček a v zrkadielku môže vaše dieťatko pozorovať svoju vlastnú tváričku. Všetko pre stimuláciu vášho dieťatka.

Závesné oblúky sú pripojené pomocou suchého zipsu k deke a ľahko sa dajú odstrániť, takže deku môžete použiť ako samostatnú podložku.

Hračky môžete vďaka praktickému uchyteniu pre zmenu samostatne zavesiť napríklad na detský kočík.

Done by Deer je dánska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2014. Počas svojho, síce krátkeho, no veľmi efektívneho pôsobenia, navrhla moderné produkty pre rodiny s deťmi a batoľatami. Done by Deer sa zameriava na dizajn, inovácie a odvážne používanie súčasných farieb, ktoré robia každú vec skvelou. Kombinujú moderný škandinávsky dizajn s funkciami, ktoré sú pre deti zábavné a hravé.

Vlastnosti:

  • veľkosť: 90x48 cm

Všetky produkty Done by Deer sa vyznačujú inovatívnym dizajnom, originalitou, sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a sú 100 % zdravotne neškodné.

loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha