Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Done by Deer hracie krúžky mix

9,95 €
SKU:
2436
Details

Prenádherné kúsky Done by Deer sú ukážkou toho; že aj výrobky pre deti môžu byť zábavné; esteticky dokonalé a ešte aj príjemné a stimulujúce tvorivosť.

Hracie krúžky slúžia na zavesenie hračiek. Môžete s nimi tiež pripevniť plienku ku strieške kočíka namiesto tienidla alebo ich použiť namiesto hračky pre bábätko. Súprava obsahuje 10 krúžkov v troch farebných odtieňoch.

Hrať sa; nahlas sa smiať; snívať. Done by Deer hračky sú navrhnuté tak; aby rozvíjali a posilňovali motorické zručnosti detí zábavným a hravým spôsobom.

Done by Deer je dánska spoločnosť; ktorá vznikla v roku 2014. Počas svojho; síce krátkeho; no veľmi efektívneho pôsobenia; navrhla moderné produkty pre rodiny s deťmi a batoľatami. Done by Deer sa zameriava na dizajn; inovácie a odvážne používanie súčasných farieb; ktoré robia každú vec skvelou. Kombinujú moderný škandinávsky dizajn s funkciami; ktoré sú pre deti zábavné a hravé.

Vlastnosti:

  • materiál: 100% polypropylén
  • starostlivosť: utierať navlhčenou handričkou

Všetky produkty Done by Deer sa vyznačujú inovatívnym dizajnom; originalitou; sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a sú 100 % zdravotne neškodné.

Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Done by Deer hracie krúžky mix