11,95
Dostupnosť: Kontaktujte nás

Nech tí všetci jelenia priatelia zo savany robia spoločnosť, keď ti mamička alebo otecko mení plienku. Zabaľte do modrých mušelínových plienok Contour svoje dieťatko. Mušelínové plienky by nemali chýbať v žiadnej detskej výbavičke. Sú vhodné ako pre dojčatá, tak pre malé deti. Mušelínové plienky sú vyrobené z dvojvrstvovej 100 % bavlny, sú extrémne mäkké na dotyk a neobvykle vzdušné, takže nedráždia pokožku dieťatka. Po vypratí sú dokonca ešte jemnejšie. Vzdušné mušelínové plienky sú vhodné od prvého dňa života vášho dieťatka.

Priatelia na modrých mušelínových plienkach Contour sú tiež veľkou oporou po nakŕmení, keď si maličkí potrebujú odgrgnúť, alebo miesto plyšáčika na pomaznanie.

Done by Deer je dánska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2014. Počas svojho, síce krátkeho, no veľmi efektívneho pôsobenia, navrhla moderné produkty pre rodiny s deťmi a batoľatami. Done by Deer sa zameriava na dizajn, inovácie a odvážne používanie súčasných farieb, ktoré robia každú vec skvelou. Kombinujú moderný škandinávsky dizajn s funkciami, ktoré sú pre deti zábavné a hravé.

Vlastnosti: 

  • materiál: 100% mäkká mušelínová bavlna (certifikované Ökotex)
  • rozmery: 70 x 70 cm
  • čistenie: možno prať na 60 ° C
  • balenie obsahuje 2 ks
  • farba: modrá

Všetky produkty Done by Deer sa vyznačujú inovatívnym dizajnom, originalitou, sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a sú 100 % zdravotne neškodné.

loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha