49,95

Vedeli ste, že dieťatku by sa mala plienka meniť 6 až 10-krát denne? Preto je dôležité maž dobrú prebaľovaciu podložku, ktorá zaistí, aby sa vaše dieťatko cítilo aj počas prebaľovania pohodlne a vy ste mali všetko poruke.

Nádherná prebaľovacia podložka Raffi sivozlatá v modernom dizajne od Done by Deer. Vymeniteľná podložka na prebaľovanie je mäkká, hygienická a ľahko sa čistíVďaka zipsu ju ľahko vyzlečiete a vyperiete v práčke na  30°C. Podložka je  rýchlo prichystaná k ďalšiemu použitiu.
Done by Deer je dánska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2014. Počas svojho, síce krátkeho, no veľmi efektívneho pôsobenia, navrhla moderné produkty pre rodiny s deťmi a batoľatami. Done by Deer sa zameriava na dizajn, inovácie a odvážne používanie súčasných farieb, ktoré robia každú vec skvelou. Kombinujú moderný škandinávsky dizajn s funkciami, ktoré sú pre deti zábavné a hravé.

Vlastnosti: 

  • materiál: povlak 100 % akryl potiahnutý bavlnou
  • výplň: polyuretanová pena
  • rozmer: 50x65 cm
  • farby: sivá, zlatá

Všetky produkty Done by Deer sa vyznačujú inovatívnym dizajnom, originalitou, sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a sú 100 % zdravotne neškodné.

loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha