Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Done by Deer zavinovacie plienky Tiny Tropics

22,96 €
SKU:
3193493
Brand: Done by Deer
Details

Zabaľte do nich svoje dieťatko. Mušelínové plienky by nemali chýbať v žiadnej detskej výbavičke. Sú vhodné ako pre dojčatá; tak pre malé deti. Mušelínové plienky sú vyrobené z dvojvrstvovej 100% bavlny; sú extrémne mäkké na dotyk a neobvykle vzdušné; takže nedráždia pokožku dieťatka. Po vypratí sú dokonca ešte jemnejšie. Vzdušné mušelínové plienky sú vhodné od prvého dňa života vášho dieťatka.

Mäkké bavlnené plienky sú vďaka svojim rozmerom ideálne pre zavinutie bábätka; alebo môžu slúžiť na ľahké prikrytie v letných dňoch.  Dieťatko môžete do mušelínových plienok zabaliť; zakryť ho nimi; alebo ich použiť ako prestieradlo či osušku. Sú vhodné aj na krytie pri dojčení. Kamaráti z Done by Deer udržia dieťatko v teple a bezpečí

Done by Deer je dánska spoločnosť; ktorá vznikla v roku 2014. Počas svojho síce krátkeho; no veľmi efektívneho pôsobenia navrhla moderné produkty pre rodiny s deťmi a batoľatami. Done by Deer sa zameriava na dizajn; inovácie a odvážne používanie súčasných farieb; ktoré robia každú vec skvelou. Kombinujú moderný škandinávsky dizajn s funkciami; ktoré sú pre deti zábavné a hravé.

Vlastnosti: 

  • materiál: 100 % mäkká mušelínová bavlna (certifikované  Ökotex)
  • rozmery: 120 x 120 cm
  • čistenie: možné prať na 60 ° C
  • balenie obsahuje 2 ks

Objavte okúzľujúci svet Done by Deer a vytvorte si svoj vlastný Happy Home štýl. Všetky produkty Done by Deer sa vyznačujú inovatívnym dizajnom; originalitou; sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a sú 100 % zdravotne neškodné.

More Information
Viac informácií
Brand Done by Deer
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Done by Deer zavinovacie plienky Tiny Tropics