Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Počasie je vrtkavé a pri jeho náhlej zmene treba rýchlo konať. Vaše druhé dieťatko môžete v suchu a pohodlí udržať vďaka originálnej pláštenke na prídavný set pre súrodenca detského kočíka Joolz Geo2Pláštenka na detský kočík Joolz Geo2 chráni dieťa pred vetrom; dažďom aj snehom a udržiava poťah kočíka suchý. Pláštenka umožňuje optimálne odvetranie a tým zabraňuje zahmlievaniu. Pláštenka sa rýchlo a ľahko navlečie na kočík; perfektne sedí a keďže je po poskladaní malá; môžete ju mať vždy a všade so sebou.

Kočík Joolz Geo2 je ideálny na vychádzky do mesta či výlety do prírody. Jeho ovládanie je ľahké a bude tak ideálny nielen pre vás; ale aj vaše dieťatko. Zabezpečí pohodlný komfort a zároveň luxus a kvalitu pri spoločných zážitkoch s celou rodinou.

Joolz je holandská firma; ktorej kočíky prinášajú niekoľko veľmi silných myšlienok. Kočíky Joolz sú vyrábané tak; aby ste sa nemuseli prispôsobovať kočíku; ale kočík sa dokonale prispôsobí vám. Kočíky Joolz nielenže vyzerajú skvele; ale sú aj kompaktné; ľahké a praktické. Kočíky sú navrhnuté tak; aby vyhovovali ako rodičom; tak najmä deťom. Ak máte kočík Joolz; iný už nikdy nebude potrebovať.

Vlastnosti: 

  • ochráni dieťa pred nepriaznivým počasím
  • kočík Joolz Geo2 uchová v suchu
  • vhodná pred spodné súrodenecké sedátko Joolz Geo2
  • rýchlo schnúci materiál
  • prakticky skladovateľná
  • veľké priestranné okienko na prednej strane
More Information
Viac informácií
Brand Joolz
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Joolz Geo2 súrodenecká pláštenka