Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Joolz Uni2 prebaľovacia taška kolekcia Studio

120,00 €
Brand: Joolz
Details

Módna; štýlová a praktická taška Joolz Uni2 kolekcie Studio patrí medzi nevyhnutné doplnky. Spolu s ňou budete vždy kdekoľvek a kedykoľvek vybavenie potrebnými vecami; ktoré si na každý výlet pre vás a vaše dieťatko pripravíte. Luxusná a štýlová prebaľovacia taška Joolz Uni2 kolekcie Studio má 11 priestranných priehradok pre cumlíky; vlhčené obrúsky; náhradné oblečenie; dojčenské fľašky a ďalšie nevyhnutnosti. Navyše má dve praktické uchá vrátane ramenného popruhu. Súčasťou tašky je aj komfortná prebaľovacia podložka. 

Elegantná kolekcia Joolz Studio je inšpirovaná francúzskou romantikou. Dvojité štepovanie koženej rukoväte a vnútornej podšívky hlbokého dielu; striešky a ďalších doplnkov dodávajú kočíkom neobyčajný šarm. 

Joolz je holandská firma; ktorej kočíky prinášajú niekoľko veľmi silných myšlienok. Kočíky Joolz sú vyrábané tak; aby ste sa nemuseli prispôsobovať kočíku; ale kočík sa dokonale prispôsobí vám. Kočíky Joolz nielenže vyzerajú skvele; ale sú aj kompaktné; ľahké a praktické. Kočíky sú navrhnuté tak; aby vyhovovali ako rodičom; tak najmä deťom. Ak máte kočík Joolz; iný už nikdy nebude potrebovať.

Vlastnosti: 

  • 11 priestranných priehradok
  • dve praktické ucha vrátane ramenného popruhu
  • súčasťou je komfortná prebaľovacia podložka
  • termo priehradky na uchovanie teplého alebo studeného nápoja
  • inteligentné oká pre ľahké zavesenie prebaľovací na kočík
  • farby: čierna; tmavosivá a šedá
More Information
Viac informácií
Brand Joolz
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Joolz Uni2 prebaľovacia taška kolekcia Studio